Понад 1100 маленьких пацієнтів торік пролікували у дитячому інфекційному відділенні 1 МКЛ

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TxvvC8A5gNQz3

Нині, коли все довкола зеленіє, а за кілька днів православні християни відзначатимуть одне із найбільших свят – Великдень, тут на лікуванні перебуває більше 20 дітлахів із Полтави та області. Щоб нагадати малечі про свято та відволікти від лікарняних буднів, заклад відвідали представники громадської організації «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби, привезли і подарунки: паски, канцтовари та медикаменти.

До дитячого інфекційного відділення першої міської клінічної лікарні потрапляють здебільшого з інфекціями, які передаються повітряно-крапельним шляхом: ГРВІ, вітряною віспою, скарлатиною, кором, краснухою, паротитом та кашлюком.

/Ганна Селькіна, головний лікар 1-ї міської клінічної лікарні

На сьогоднішній день у відділенні перебуває понад 25 дітей, за рік тут отримують лікування майже 1,5 тисячі дітей/

В той час, як їхні здорові однолітки ходять до школи та проводять вільний час на свіжому повітрі, пацієнти інфекційного відділення не залишають лікарняних палат та змушені проходити не приємні медичні процедури. Щоб розрадити дітей напередодні Великодня, заклад відвідали представники Фонду захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Громадська організація, розповідають її співзасновники, допомагає не лише талантам, а й сиротам, дітям з особливими потребами.

/Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А.Кукоби

Не порушуючи традицій, які започатковані фондом, ми завітали до дитячої лікарні, вручили пасочки, побажали здоров'я/

/Анатолій Лобач, директор «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

Сьогодні діти отримали паски, канцтовари, ліки для їхнього лікування/

Щоб не порушувати режиму, благодійники передали пасхальні подарунки малечі через медиків. Цього ж дня представники фонду відвідали іще один заклад – дитячу міську клінічну лікарню та вручили понад 300 подарунків її маленьким пацієнтам. Усі паски попередньо освятив представник Української православної церкви отець Іван.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію