У центрі Полтави презентували величезну писанку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sIGnaBR7gPCU9

«Великодня писанка» – таку назву отримало мистецько-розважальне дійство, що проходило сьогодні на Театральній площі. На вулиці Жовтневій працювало містечко майстрів, а усі перехожі мали можливість долучитися до веселих розваг та побачити величезну писанку, яка складалася із кількох сотень маленьких. Детальніше про це – у матеріалі наших кореспондентів.

На Театральній площі сьогодні було людно, тут проходило свято Великодньої писанки, яке нагадувало народні гуляння. Для малечі влаштовували усілякі розваги, до яких долучалися і дорослі. На вулиці Жовтневій працювало містечко майстрів, щоправда, не в такому складі, як зазвичай. Замість народних умільців свої роботи презентували колективи дитячих садків та загальноосвітніх закладів міста.

/Світлана Озірна, представник дошкільного закладу №81

Ось результат спільної праці батьків, педагогів та дітей. Працювали всі, зварювали каркас, зносили старовинні речі, діти виготовляли писанки, тепер у нас в садочку така Берегиня/

На святі Великодньої писанки Берегиня красувалася на Театральній площі, як і сотні інших виробів, виготовлених рученятами вихованців дитячих садків та школярів під керівництвом педагогів.

/Євгеній Тур, учень ЗОШ №12

Курчата везуть яйця до церкви, композицію вигадали вчителі, а виготовляли разом, і вчителі, і учні/

Презентували зроблене власноруч, і навіть вірші складали.

/Тетяна Білова, представник дошкільного закладу №74

Писанка, як дитяча казка, як матусина ласка/

В той час, як колективи освітні закладів про свої композиції розповідали, студенти Полтавського національного педагогічного університету навчали розмальовувати писанки усіх охочих. Серед тих, хто виявив таке бажання, – і ректор ВУЗу Микола Степаненко.

/Микола Степаненко, ректор ПНПУ ім. В.Короленка

У Полтавському національному створено школу писанкарів, ми вивчаємо досвід у цій галузі усієї України і намагаємося встановити індивідуальний почерк писанки на Полтавщині/

Полтавська писанка, розповідає Микола Степаненко, відрізняється від інших своїм рослинним орнаментом. Багато цікавого цього дня почув про писанку і Полтавський міський голова Олександр Мамай, та й подарунків від майстрів одержав чимало.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

В минулому році ми вперше провели свято писанки, але торік воно було у парку «Перемога», нині ж – на Театральній площі. Користуючись нагодою, дякую усім учасникам, вітаю з наступаючим святом Великодня/

Родзинкою свята стала величезна писанка, яку встановили на Театральній площі. Її учні шкіл міста створили із сотень маленьких писанок. Найбільше головний символ Великодня привертав увагу малечі, велетенське яйце доводилось охороняти від цікавих дітлахів, які намагалися відірвати від нього якісь елементи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію