Отримати нагороди від епатажної Каті Осадчої або ж потиснути руку самому Президенту Америки

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IeoOMydHgPAVf

Учасники творчих колективів при Міському будинку культури і не сподівалися, що зможуть це зробити. А от на їхньому звітному концерті та врученні нагород «GOLD-профі» їм це вдалося. Знаменитостей на коцерт привело Шоу двійників, яке стало чи не найяскравішим моментом цього концерту.

Феєричний, захоплюючий, багатий на сюрпризи. Так коротко можна охарактеризувати звітний концерт творчих колективів Полтавського міського будинку культури. Цього року їхні учасники дивували та вражали своєю майстерністю, а також нестандартним підходом до організації свята. По-іншому це дійство не назвеш, адже на одній сцені зібралися колективи різних поколінь.

/Іван Кисенко, учасник хору ветеранів при МБК

Хор ветеранів існує 52 роки. Ми відзначали недавно 50-річчя, він нараховує близько 30 осіб, біля 10 – чоловіки, решта – жінки. Хор дружній/

Дружба між учаниками колективів, говорять, допомагає їм і репетиції проводити вдало, і на концертах показувати усе те, на що вони здатні.

/Поліна Чорненька, учасниця Творчого центру Н.Май

Ми сьогодні будемо співати у вокальному попуррі. Ми давно готувалися до цього концерту, дуже хочемо постаратися, щоб гарно вийшло/

Кожен із учасників концерту по-різному потрапив до творчих колективів Міського будинку культури. Когось привели батьки, інші – з самого дитинства уявляли себе на сцені з мікрофоном у руках.

/Єлизавета Качерьожкіна, учасниця Творчого центру Н.Май

Я завжди, усе життя співала, і мене відправили у творчий центр/

Відзначили цього дня кращі творчі колективи Міського будинку культури. Родзинкою концерту стало те, що вручали нагороди переможцям відомі та знамениті. Зі сцени тих, хто переміг в певній номінації, вітали Леді Гага, Джеймс Бонд, Амадор Лопес і навіть... Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама. Ці гості стали учасниками шоу двійників. Кожен із них ретельно готувався до втілення свого пересонажа на сцені. Проблем щодо образу, зізнаються, не виникало.

/Катя Осадча

Було зовсім неважко, адже сама працюю в Міському будинку культури і знаю, як це – проводити різні концерти. Я також люблю різні капелюшки/

Яскраві, талановиті виступи не залишили байдужим жодного глядача у залі. А гучні оплески після кожного концертного номеру довели: свято по-справжньому вдалося.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію