Полтавці продовжують влаштовувати суботники

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YgQtt4O3gPCK9

Цього дня до прибирання долучився і творчий колектив Студії «Місто». Традиційний суботник зібрав на подвір'ї чимало охочих зробити територію біля своєї роботи чистою. Стежили за процесом прибирання Крістіна Брігіда та Олексій Гнипа.

/Крістіна Брігіда, журналіст

Змінивши мікрофони і камери у руках на віники та лопати, співробітники Студії «Місто» вийшли на традиційний суботник. Роботи, переконують, вистачить кожному/

З самого ранку біля студії «Місто» вже кипить робота. Одні – замітають, інші – готують землю для посадки кущів. До суботника долучився увесь творчий колектив телестудії.

/Олексій Черкас, генеральний директор ТОВ Студія «Місто»

Сьогодні молодий колектив Студії «Місто» вийшов на традиційний суботник в рамках двомісячника чистоти для прибирання території поблизу офіса/

Кожного року навесні дружня команда телевізійників приводить прилеглу до студії території до ладу. Причому щоразу ініціатива наводити чистоту надходить від них самих.

/Марина Молька, журналіст ТОВ Студія «Місто»

Зазвичай ми, журналісти, робимо матеріали про чистоту у нашому місті, що її наводить хтось інший, зокрема комунальні служби, зараз така нагода - показати, що ми теж можемо зробити територію, принаймні, біля студії, чистою/

Обов'язкова частина прибирання - посадка нових кущів. І якщо у минулі роки на подвір'ї телестудії квітнули чорнобривці, дурман, інші квіти, то цьогоріч, говорять, вирішили поекспериментувати.

/Максим Мовсесян, оператор ТОВ Студія «Місто»

Я сьогодні копаю землю, будемо саджати бузок та айву/

/Світозар Хохлов, оператор ТОВ Студія «Місто»

Ми вирішили озеленити територію, яка знаходиться біля нас, щоб було приємно тут відпочивати та працювати/

На роботу слід приходити з гарним настроєм, вважають телевізійники, а чисте подвір'я біля неї, квітучі кущі обов'язково налаштують на потрібний лад. До цього закликають й інших полтавців.

/Олена Свіденцова, диктор ТОВ Студія «Місто»

Хочеться сказати усім, хто живе у Полтаві, щоб були охайними, слідкували, не смітили, тому що чистота залежить не від тих людей, які прибирають територію, а від тих людей, які не смітять/

Традиції подібних суботників, кажуть на студії, продовжуватимуть і надалі. І в наступному році дбатимуть про благоустрій прилеглої території.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію