З підвищенням температури роботи додається у працівників лісових господарств області

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/XpPXPeRYgPAUA

Тут зростає можливість виникнення лісових пожеж. А вони, запевняють спеціалісти, можуть завдати непоправної шкоди природним масивам Полтавщини.

З початку квітня у лісових масивах, особливо хвойних, зазначають лісівники, назріває велика імовірність виникнення лісових пожеж. Найчастіше займання виникають у південних районах області: у Кременчуцькому, Новосанжарському та Полтавському, говорять спеціалісти. Для профілактики пожеж працівники лісових господарств проводять ряд спеціальних заходів, які мають на меті унеможливити пожежі. Так «Новосанжарський лісгосп», звітує його директор Василь Красюк, вже готовий до початку нового сезону.

/Василь Красюк, директор ДП «Новосанжарський лісгосп»

Відремонтована техніка, 5 пожежних автомобілів, 1 модуль, роздаєм агітацію, перекриті дороги, зроблені мінсмуги/

Крім цих заходів, продовжує Василь Красюк, вздовж доріг розміщені біг-борди, аншлаги, панно та плакати з відповідною інформацією. Але і цього часто буває не достатньо. Тому всім необхідно пам'ятати прості правила поведінки в лісі.

/Василь Красюк, директор ДП «Новосанжарський лісгосп»

Зараз підходять травневі свята, буде багато вихідних, будьте обрежні в лісі! Менше відвідуйте у пожежо-небезпечний період хвойні насадження. І, якщо трапиться пожежа, дзвоніть у наші підприємства/

Або ж за номером 101, продовжує Василь Красюк, до Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію