Бібліотекарі з різних куточків України та світу цими днями обговорювали нові тенденції в їх роботі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sbX80CzlgPBS5

Місцем зустрічі обрали Полтавський національний технічний університет.

В Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна бібліотека: філософія, інновації, якість».

/Володимир Муравльов, проректор із наукової та інноваційної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

Сьогодення вимагає від нас розширення інформаційного простору, і бібліотеки стоять якраз на перших позиціях. Відповідно до задач, які ставить Міністерство освіти і науки України, ми повинні забезпечити доступ до інформаційних ресурсів, електронних, патентних баз пошуку. Все це розширює науковий і інформаційний простір для студентів/

Науково-технічна бібліотека університету імені Юрія Кондратюка розпочала свою діяльність ще в 1930 році. Втім, незважаючи на свій поважний вік, остання є сучасним інформаційним та культурним центром вишу. Всі процеси тут, від створення показчиків до видачі літератури, вже автоматизовані. Але робота по вдосконаленню триває. Зокрема, в нагоді бібліотекарям техуніверситету стане і досвід закордонних колег, які прибули на науково-практичну конференцію.

/Ферет Блажей, директор бібліотеки Лодзинської Політехніки (Лодзь, Польща)

Ми хочемо співпрацювати, і в цьому полягає основна причина нашого приїзду. Ми повинні вчитися один в одного. Ми постійно це робимо, природньо вводимо нові технології, інновації, але нам є чому повчитися і в українських бібліотек. Цим ми і займаємося/

Окрім польських колег Міжнародну конференцію відвідали ще півсотні бібліотекарів з усієї України, Росії та Латвії. Серед інших приїхали і представники найбільшого світового постачальника електронних ресурсів для наукових і академічних установ – компанії EBSCO.

/Тереза Горецька, регіональний менеджер з продаж у Польщі, Латвії, Литві та Україні, компанія EBSCO (Амстердам, Нідерланди)

EBSCO надає бази даних для студентів та вчених. Це дуже цікавий продукт, в тому числі і для вчених, адже дозволяє їм знайомитися із працями їх колег з усього світу. EBSCO – міжнародна компанія, яка нараховує більше 4 тисяч співробітників. Ми співпрацюємо з більш ніж 70 тисячами різноманітних журналів та видавництв, які дозволяють просувати науку і отримувати більш гарні результати/

В Україні EBSCO вже співпрацює із Харківським національним університетом імені Каразіна, втім, вже по закінченні конференції, говорить Тереза Горецька, сподіваються і на зацікавленість в їх продукті і Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію