Традиції єднають покоління

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/QW-_UCH2gP9tP

Шкільні традиції – не виняток. Вже 5 років поспіль у 17-й гімназії Полтави проводять весняний бал гімназистів. Учительський і учнівський колективи пишаються, що свого часу започаткували цей захід. Його учасники – учні 8-х – 11-х класів – лише один день на рік перетворююються на героїв улюблених кінофільмів, або ж втілюють омріяні образи у життя і кружляють у танці.

Перші бали проводились у Франції ще у XV столітті. Такі розваги були доступні лише еліті тогочасного суспільства. І тільки у XIX столітті бали стали відкритими для звичайних людей. Як і сотні років тому, нині для участі у таких урочистих заходах потрібен дрес-код: вечірня сукня для пані; смокінг, фрак та метелик – для кавалерів. Один день на рік саме такий вигляд мають учні 17-ї гімназії Полтави: у навчальному закладі влаштовують бал гімназистів.

/Олена Голтвяниця, директор Полтавської гімназії №17

Це уже бал дорослості, адже 9-11 класи – це діти, які стоять на порозі самостійного життя, їм доведеться робити серйозний вибір ось через місяць вже/

Та поки що гімназисти далекі від буденних справ. Вони радіють нагоді відчути себе причетними до якогось таїнства, події, яка має глибоке історичне коріння.

/Юлія Бусько, учениця Полтавської гімназії №17

Коли одягаєш сукню, стаєш в пару з хлопцем, відчуваєш себе піднесено, ніби в палаці, на хвилину поринаєш у ті часи, ти на сцені, ти думками в зовсім іншому!/

/Олег Чорний, учень Полтавської гімназії №17

Ми розвиваємо свої таланти танцювальні, мистецькі, креативні ідеї втілюємо/

/Дарина Демченко, учениця Полтавської гімназії №17

Зважаючи, що дівчат більше, брали хлопців з інших класів, танцюють усі дівчата, людей більше, ніж у класі/

Колись на балах можна було виконувати тільки класичні танці. В наші дні у бальні зали прийшли сучасні ритми, які мирно уживаються з вальсом. Окрім хореографічних виступів учні гімназії підготували й уривки вистав, демонстрували вокальні здібності та читали вірші.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію