Свої традиції є і в Полтавській гімназії №32

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/lapVzZL4gP9zM

Щороку наприкінці останнього семестру тут підбивають підсумки навчальних, творчих та спортивних досягнень всього колективу. Своєрідний фініш носить назву «День гімназії», який і відвідала наша знімальна група.

Станом на квітень на вступ до Полтавської гімназії №32 подали заявки 98 майбутніх першокласників. Їх навчальний заклад, говорить директор Олександр Зарубенко, – один із найбільших у Полтаві. А відповідні до кількісних і якісні показники шкільного колективу.

/Олександр Зарубенко, директор Полтавської гімназії №32

Свято День гімназії відбувається в нашій школі щороку навесні із закінченням навчального року, коли ми вже фінішуємо. Ми говоримо гучно: «Дякуємо» нашим талановитим вчителям, нашим успішним учням, які здобувають перемоги на різних інтелектуальних змаганнях/

Всього, продовжує Олександр Зарубенко, його учні за 2013 рік взяли 72 призові місця на різноманітних олімпіадах та конкурсах міського, обласного й всеукраїнського рівнів. Такі досягення школярів з 32-ї відмічають і у вищих навчальних закладах: відповідно до двосторонньої угоди гімназія співпрацює із усіма вишами Полтави, а Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка цього року надіслав до школи кілька іменних запрошень на вступ. Окрім природничих, фізико-математичних та філологічних дисциплін, у гімназії №32 значну увагу приділяють і духовному розвитку учнів.

/Олександр Зарубенко, директор Полтавської гімназії №32

Починаючи з 1 класу і по 8 включно викладаються предмети морально-етичного змісту – «Основи християнської етики». Хочу зазначити, що за рекомендацією Міністерства освіти даний предмет викладається виключно за добровільною заявою батьків/

На добровільних засадах учні також відвідують і спортивні та творчі гуртки: у закладі функціонує басейн, за словами директора, визнаний найкращим в області серед шкіл. На базі закладу діють арт-студія, клуб спортивно-бального та колектив народного танцю тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію