Полтавські хлібопекарі почали змагатися, чия пасхальна випічка найбільш смачна, красива та оригінальна

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ZoCmFn0GgP8U6

А спеціалісти перевіряють, чи вона ще й безпечна. На державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» відбувся конкурс, під час якого оцінювали великодню продукцію восьми полтавських підприємств.

Представники хлібопекарських підприємств розповідають: асортимент продукції розширюють постійно. А свято Великодня – одне з найулюбленіших і для споживачів, і для них, адже вони можуть дати волю фантазії. Хоча, запевняють, намагаються дотримуватись і правил безпеки для здоров'я.

/Лариса Журавель, представник хлібопекарського підприємства

Ми, хочу наголосити, працюємо тільки на натуральних інгрідієнтах, сировині. Ми стараємось завоювати споживача без покращувачів/

А ось чи дійсно це так, вже шість років поспіль перевіряють фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Вони запрошують всі підприємства області показати свою продукцію і подивитися на інших у формі конкурсу.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Оцінювання проводиться, перш за все, за безпечністю і якістю продукції у номінаціях: перше – краще оформлення пасок, друге – за смаковими якостями серед продукції масового і немасового виробництва/

Цьогоріч участь в оцінюванні вирішили взяти вісім підприємств, які представили 17 видів продукції, плюс додали рецептуру своїх виробів.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Якщо там вони використовують барвники, то ми дивимось: натуральні чи штучні. Якщо це той же мак, ізюм, дивимось країну походження цієї начинки. Звичайно, віддаємо перевагу якісним та безпечним продуктам/

Великодня продукція полтавських хлібопекарів приємно здивувала дегустаторів. Вони зізналися: їм здається, що нового у прикрашанні пасок вигадати ніби-то вже й не можна, але пекарі щоразу доводять їм протилежне.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію