Виставка художньої фотографії Юрія Пошивайла відкрилася у приміщенні обласної ради профспілок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bvAh2n4OgP9Wq

Її автор – головний художник музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Окрім фотографії, він займається видавництвом книг та виготовленням керамічних виробів. Юрій народився у гончарській родині, яку добре знають на Полтавщині, а його роботи знаходяться у багатьох музеях та приватних колекціях України.

Мрії – це сенс життя, переконаний автор виставки художньої фотографії Юрій Пошивайло, тож навіть свою фотоекспозицію назвав «Мрією». Для її створення відібрав світлини, зроблені у 2007-13 роках, більшість з'явилася на світ у Опішному, проте є й такі, які відображають краєвиди Львівщини, Кіровоградщини та Закарпаття.

/Юрій Пошивайло, автор виставки

Мрія повинна бути у кожної людини. Мрія – це стимул до дії і взагалі, через мрії втілюються у життя неймовірні, нереальні на цьому етапі життя ідеї/

З 1988 року Юрій Пошивайло працює у Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному, був директором, провідним редактором видавництва «Українське Народознавство», нині – головний художник музею.

/Віктор Матосов, голова Полтавської обласної організації НСФХУ

У них взагалі уся сім'я творча, його сестри беруть участь у фотовиставках, вони мають до цього хист. Добре, що поруч з керамічним мистецтвом там ще проводяться конкурси художнього фото/

Юрій Пошивайло займається не лише фотографією, а й гончарством. Його роботи зберігаються у музеї українського гончарства в Опішному, Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів, Полтавському краєзнавчому музеї та у приватних колекціях України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію