Вшановували чорнобильців і в Міському будинку культури

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/XDzlexkhgPAXD

Наслідки Чорнобильської трагедії все більше відчуваються з роками і позначаються на здоров'ї тих, хто ліквідував аварію, наголосив на вечорі-реквіємі у Міському будинку культури голова громадського товариства «Чорнобиль» Микола Олексієнко.

/Микола Олексієнко, голова Полтавського міського громадського товариства «Чорнобиль»

Є зараз такі люди, які намагаються нівелювати нашу участь у ліквідації, говорять, що ми туди їздили, щоб отримати потім пенсію, але це не так, ми гордимося тим, що брали участь у ліквідації/

Пишаються самовідданістю земляків, які ліквідовували аварію на атомній електростанції, і мешканці міста. Міський голова Олександр Мамай розповідає: добре знав багатьох чорнобильців Полтави, нині половини з них вже немає. З 1986 року померло 362 полтавця, які боролися з невидимим ворогом, – радіацією.

/Олександр Мамай, міський голова Полтави

У нас 193 сім'ї, які втратили своїх чоловіків через цю аварію, сьогодні ми по 300 грн. кожній родині вручимо, хай це і невелика допомога, але це зекономлені кошти, кошти громади/

Розповів Олександр Мамай і про допомогу, яку надають дітям полтавських чорнобильців італійці. Щорічно вони беруть у свої сім'ї і оздоровлюють на березі Середземного моря 30-40 дітлахів. Окрім одноразової грошової допомоги вдовам міський голова вручив на вечорі-реквіємі ще один сертифікат, який є гарантією того, що групу запрошених до Італії школярів перевезуть до аеропорту «Бориспіль».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію