Львівський і Полтавський молодіжні центри праці підписали угоду про співпрацю

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FrDwnDlvgPBuM

Директори Полтавського обласного молодіжного центру та Львівського обласного молодіжного центру праці цього дня підписами скріпили домовленість про співпрацю. Серед іншого угода передбачає і обмін досвідом.

Олеся Довганик очолює Молодіжний центр праці у Львові. До Полтави жінка приїхала, щоб особистим підписом офіційно закріпити вже і без того налагоджену співпрацю останнього із відповідною організацією у Полтаві. З нашого боку угоду затвердив директор обласного молодіжного центру при Полтавській обласній раді Анатолій Безпалюк.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР

Ми тривалий час співпрацюємо з нею в напрямках молодіжної політики і зокрема в напрямку зайнятості. Скажу, що на даний момент одним зі стратегічних напрямків в молодіжному підприємництві є «зелений туризм»/

Для розвитку «зеленого туризму» на Полтавщині є все, говорить Анатолій Безпалюк: вагома історична та культурна спадщина, гарна природа та щира гостинність. Те, чого трохи бракує, – досвіду. Останній якраз і можуть запропонувати львівські колеги. Хостельній практиці у їх регіоні вже майже 10 років.

/Олеся Довганик, директор Львівського обласного молодіжного центру праці

З 2004 року в березні була створена обласна, а в січні – вже Всеукраїнська хостел-організація, і ми почали розвивати хостели. Минулого року, коли проходило Євро, хостели стали надзвичайно популярними/

Окрім створення хостелів, продовжує пані Леся, бізнес можна створити і навколо сільської місцевості: тури вихідного дня, веломаршрути тощо. Головне, що саме молодь у такий спосіб стане самозайнятою та заробить гроші.

/Олеся Довганик, директор Львівського обласного молодіжного центру праці

Студенти в літній період, і не тільки влітку, навчаються і хочуть проводити своє дозвілля. Є два шляхи цього дозвілля: перший – замовити його у турфірмі, і другий – створювати студентські фірми при своїх навчальних кафедрах, де вони отримують перші навички і розробляють перший бізнес-план/

Крім того, у першому бізнесі активну допомогу обіцяють і самі молодіжні центри. Так зокрема у Полтаві продовжує дію проект «Молодь обирає бізнес».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію