Полтавському музичному училищу імені Миколи Лисенка – 110 років

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/maXR66u-gPCTS

З нагоди цього солідного ювілею у театрі імені Миколи Гоголя пройшов урочистий концерт, який зібрав у глядацькій залі студентів, викладачів навчального закладу, звичайних поціновувачів музичного мистецтва. З якими досягненнями заклад підійшов до свого ювілею, знають наші журналісти.

Центр культурно-мистецького життя Полтавщини, колиска талановитих музикантів та співаків. Як тільки не називали Полтавське музичне училище імені Миколи Лисенка. Усім цим званням цей навчальний заклад відповідає стовідсотково. Адже за свою більш ніж сторічну історію встиг довести: його вихованці – найталановитіші та найздібніші.

/Микола Демченко, директор Полтавського музичного училища імені М.Лисенка

110 років навчальний заклад покликаний викохувати високі таланти, високих митців, працює на теренах нашої Полтавщини/

Привітати Полтавське музучилище зі святом до театру імені Миколи Гоголя прийшли найпалкіші поціновувачі музичного мистецтва.

/Микола Демченко, директор Полтавського музичного училища імені М.Лисенка

Надзвичайно приємно, що зала переповнена, що як на сцені, так і в залі, думаю, серця постукують в одному ритмі. Адже сьогодні ми святкуємо перемогу, 110 років живе мистецтво і процвітає/

Гостей у залі потішили своїми виступами учасники різних творчих колективів закладу. А їх, треба сказати, доволі багато: симфонічний, камерний, духовий та естрадний оркестри, оркестр народних інструментів, академічний хор, вокальні ансамблі.

/Віталіна Васенко, студентка Полтавського музичного училища імені М.Лисенка

Я граю на інструменті домбра. Це мені дуже подобається. Я в захваті від цього оркестру/

Цей концерт, гооворять студенти, дуже відповідальний. Тож важливо підходити до нього з гарним настроєм.

/Яна Сліпченко, студентка Полтавського музичного училища імені М.Лисенка

Настрій, звичайно, гарний. Враження не передати. Вони дуже нові, якісь незабутні, знаємо, що цей концерт дуже пам'ятним буде. Дуже хочеться себе показати/

Сьогодення Полтавського музучилища – конкурси, фестивалі, творчі змагання. Його студенти неодноразово виборювали перемоги та посідали призові місця на міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсах. Надалі, обіцяють в музучилищі, підвищуватимуть цю планку і додають: з таким же запалом зустрінуть ще не один ювілей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію