Ордени та медалі ветеранів виблискували цього дня в Галереї мистецтв

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iG4dde1fgP9o3

Цих почесних гостей запросили на міський фестиваль дитячої літературної творчості «Естафета поколінь». Учні полтавських шкіл на ньому декламували і власні вірші, присвячені 9 Травня, і улюблені твори про війну.

Ветеран Великої Вітчизняної війни Борис Ковтун у числі інших солдатів 13-ої гвардійської полтавської дивізії йшов звільняти наше місто. Із далекого 43-ого у нього залишилося чимало спогадів. Сьогодні ними ветеран залюбки ділиться із підростаючим поколінням.

/Борис Ковтун, ветеран ВВв

Ідемо на такі заходи у школи, інститути, коледжі, розповідаємо молоді правду про війну, тому що зараз багато неправди, і своїми спогадами ділимося/

Цього дня Бориса Ковтуна та інших учасників Великої Вітчизняної війни запросили на міський фестиваль дитячої літературної творчості «Естафета поколінь».

/Ірина Гринь, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

«Естафета поколінь» – це прекрасний конкурс, який має на меті, мабуть, не стільки виявити творчі здібності учнів, скільки виховання в дітях поваги до минулого/

Захід присвятили 68-річниці Перемоги. 20 кращих читців-декламаторів із полтавських шкіл презентували власні вірші про війну, а також твори відомих поетів воєнних часів.

/Ірина Кащеєва, учениця Полтавської ЗОШ №37

Я буду зачитувати твір Андрія Дємєнтьєва. Це дуже емоційний твір. Мені він дуже подобається. Я буду викладатися, тому що хочу, щоб всі відчули, наскільки важко було в ті часи/

Про часи війни, діляться учні, їм розповідали їхні прабабусі та прадідусі, на долю яких випало стати свідками воєнного лихоліття. Тож на основі цих розповідей і створювали власні вірші. Одна з таких юних поетес – Ольга Борисова.

Емоційні, зворушливі твори не залишили байдужими жодного глядача у залі. Діти розповідають: хотіли виступити якнайкраще, адже 9 Травня для багатьох із них – сімейне свято.

/Діана Сорокова, учениця Полтавської гімназії №21

У мене прабабусі, вони – діти війни. Ми завжди вітаємо їх та святкуємо разом з ними це свято. Ми збираємося всією сім'єю та вшановуємо родичів, які загинули на війні/

Усіх учасників фестивалю нагородили грамотами, а його переможці отримали подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію