Члени Полтавського Ротарі клубу збирали кошти на медичне обладнання для дитячої міської лікарні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ubQpQZvBgPCSB

«Музика єднає серця» – благодійний концерт під такою назвою відбувся у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Його організатори – члени Полтавського Ротарі клубу – таким чином збирали кошти на медичне обладнання для хірургічного відділення дитячої міської лікарні. У концерті взяли участь полтавська поетеса Марія Бойко, камерний оркестр обласної філармонії під керівництвом Олександра Абрамова та колектив бального танцю «Фестиваль».

«Ротарі Інтернешнл» – найбільша у світі неполітична благодійна організація, члени якої борються з голодом та неписьменністю, займаються збором коштів на лікування тяжкохворих. Ротаріанський рух зародився 1905 року в Чикаго, швидко поширився Європою та Азією. Нині він об’єднує понад 1 мільйон 300 тисяч однодумців у 176 країнах світу. Є свій Ротарі клуб і в Полтаві.

/Наталія Іванченко, президент Полтавського Ротарі клубу

16 років працює у Полтаві Ротарі клуб, який є часткою благодійної міжнародної ротаріанської організації, принцип якої – служіння понад власне «Я». Всі ці роки головними проектами нашими були проекти на поліпшення якості здоров'я дитини/

В обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя представники Полтавського Ротарі клубу провели благодійний концерт. 16 тисяч грн., виручених від продажу квитків, витратять на придбання сучасного медичного обладнання для хірургічного відділення дитячої міської лікарні. Додадуть до цієї суми і гроші, які волонтери збирали у скриньки у фойє театру.

/Тетяна Горяєва, член молодіжного крила Ротарі клубу

Ми вдячні людям, що якісь пожертви роблять, неважливо, яка сума/

У благодійному концерті взяли участь камерний оркестр обласної філармонії під керівництвом Олександра Абрамова, колектив бального танцю «Фестиваль» та поетеса Марія Бойко.

/Марія Бойко, поетеса

Колись допомагали мені, коли я була юною, тільки починала писати вірші і ще не знала, чим буду займатися. Зараз хочеться самій допомогти/

/Олександр Абрамов, художній керівник камерного оркестру Полтавської обласної філармонії

Тут навіть важливий інший момент: людей привчають до того, що потрібно робити добро, не тільки на акціях, а постійно, люди повинні звикати, що потрібно допомагати/

Під час заходу президент Ротарі клубу Наталія Іванченко вручила сертифікат на суму 16 тисяч грн. заступнику головного лікаря дитячої міської лікарні Олександру Олійнику та процитувала Льва Толстого, який свого часу сказав: «Щоб повірити у добро, треба почати його творити».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію