Полтавські бізнесмени неохоче сплачують внески до Пенсійного фонду

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JMwyq5zPgPBYJ

У Пенсійному фонді Полтавської області обговорювали заборгованість по внескам. Зокрема, через систематичних порушників, а це підприємці, фонд недоотримав у першому кварталі 2013-го понад 13 мільйонів гривень. Які ще фактори негативно відобразилися на наповненні Пенсійного бюджету, а також про те, якими темпами впроваджують соціальні стандарти у цьому році для полтавців, – дивіться далі.

На 100,7% вдалося виконати план надходження коштів у першому кварталі цього року, – говорять у Пенсійному фонді України в області. А ось інший показник – скорочення заборгованості, який працівники установи також називають головним у своїй роботі, ситуацію дещо погіршує.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Недоїмка досягла вже майже 70 мільйонів гривень. Це разом зі старими боргами, страховим внеском, єдиним внеском. В основному сформували її наші підприємці – фізичні особи/

Вони заборгували Пенсійному фонду області більше 13 мільйонів гривень, продовжує Валерій Руденко. Негативно відобразилося на наповненні пенсійного бюджету і зменшення кількості платників єдиного внеску: рік тому трохи менше 68 тисяч роботодавців сплачували внески, а нині – 63,5.

А ось з приємних новин керівник обласного Пенсійного фонду розповів про позитивні зрушення у розв'язанні проблем чорнобильців. Так представники робочої групи, створеної при Міністерстві праці та соціальної політики, домовилися з урядом про поетапне підвищення пенсій чорнобильцям.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Це дозволить зняти напругу щодо тих законодавчих колізій і бюджетних проблем, у зв'язку з якими ми виплачували в межах наявного фінансування. Ми вже бачили проект цієї постанови уряду, і, думаю, вона найближчим часом буде прийнята/

Нині Пенсійний фонд, за словами його очільника, входить у нову фазу діяльності: функція адміністрування єдиного внеску здійснюватиметься органами податкової служби. Це зменшить обсяг роботи Фонду, але потребує ретельного підходу в забезпеченні переходу страхових внесків, аби ці зміни не створили незручностей для людей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію