До 10 травня табори відпочинку повинні бути готовими до прийому перших відпочивальників

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Y3HVQxGJgPB5y

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури говорили про підготовку до сезону оздоровлення в обласних спеціалізованих закладах. Напередодні це питання вже обговорювали на засіданні спеціально створеного штабу, який очолює керівник апарату-заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко. До 10 травня табори відпочинку повинні бути готовими до прийому перших відпочивальників, наголосив директор Департаменту освіти і науки області Володимир Мирошниченко.

У підпорядкуванні Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації – нині 7 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку: Полтавський оздоровчий центр «Маяк», центр санаторного типу «Миргородський», табори «Горизонт» Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату, «Еколог» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру, а також «Ерудит» у Кременчуцькому, «Супутник» – у Диканьському та «Світанок» – у Чорнухинському районах. Із них 5 таборів фінансуються із обласного бюджету.

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Ми повинні оздоровити за 3-4 табірних зміни в усіх заміських оздоровчих таборах до 20 тисяч дітей/

Першочергово подбають про оздоровлення пільгових категорій: сиріт, дітей із малозабезпечених, багатодітних родин, інвалідів. На придбання для них путівок з обласного бюджету передбачено понад 4 мільйона грн. Проте, перш ніж розпочати оздоровчий сезон, слід подбати про безпечність табірного відпочинку.

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

З 10-го по 20-те травня ми підпишемо акти готовності таборів, їх підписують санітарні служби, Держгірпромнагляд, пожежники, тобто усі, хто разом із керівниками таборів відповідають за стан і якість підготовки з різних питань/

Заклади оздоровлення та відпочинку, зокрема і пришкільні табори, розпочнуть свою роботу 1 червня. Нині ж триває обстеження стану корпусних приміщень, навчання відповідальних осіб з експлуатації газового та електрообладнання. Головне, наголосили присутні на комісії депутати, щоб відпочинок малечі був безпечним.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію