Профільним установам та організаціям важко протидіяти зловживанню наркотиків самотужки

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Профільним установам та організаціям важко протидіяти зловживанню наркотиків самотужки, необхідне втручання громадськості, переконані члени Громадської ради, що діє при обласній державній адміністрації. Тому і провели засідання за участю лікарів, учителів та представників неурядових організацій.

У засобах масової інформації Полтавщини регулярно з'являється інформація про викриття наркопритонів, знищення наркотиків та проведення профілактичної роботи з молоддю, зокрема, про презентацію школярам тематичних фільмів та візити правоохоронців до загальноосвітніх закладів. Проте цих заходів, переконані члени громадської ради при обласній державній адміністрації, недостатньо для ефективної протидії наркоманії.

/Олексій Шаманенко, в.о голови Громадської ради при Полтавській ОДА

Зараз, на нашу думку, цим питанням не дуже займаються люди, які за це відповідальні. У нас немає заходів, які б відволікали молодь від цього явища. У нас є серйозні проблеми, це безробіття, молодь не знає, чим займатись, немає зацікавленості у заняттях спортом/

Нині на обліку у лікарняних закладах області перебуває 2000 наркозалежних. Кількість таких пацієнтів на Полтавщині менша, ніж вцілому по Україні, тож нарікання членів громадської ради щодо бездіяльності відповідних органів, говорить директор Департаменту охорони здоров'я області Віктор Лисак, не зовсім доцільні.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

Якщо говорити про надання медичної допомоги, то в області надається замісна терапія, її пацієнти отримують у наркологічних, протитуберкульозних диспансерах. Ми – одна із областей, де отримують терапію і у пологових стаціонарах/

Окреме питання – дитяча наркоманія. Якщо раніше вважалось, що психоактивні речовини вживають діти з неблагополучних сімей, то нині, скоріше, навпаки: заборонене доступне тим, хто розбещений батьківською увагою. З явищем наркоманії в Україні борються на усіх рівнях, зокрема, і за допомогою обласної програми, головне завдання якої – профілактика.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію