Волонтери компанії «Київстар» та полтавські журналісти озеленили центральну алею парку «Перемога»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/yJJLUrbdgPBZo

Співробітники національного оператора телекомунікацій ініціювали та провели екологічну акцію «Поділись любов'ю до Полтави» і висадили понад 250 кущів. Полтава стала одним із 16 регіонів України, де відбулися заходи із озеленення і прибирання територій.

У полтавському парку «Перемога» людно, особливо з потеплінням: тут прогулюється молодь, граються діти і просто відпочивають полтавці. А подбати про природу разом не тільки закликають працівники компанії «Київстар», вони зібрали небайдужих і провели екологічну акцію «Поділись любов'ю до Полтави». Разом із журналістами минулого року волонтери національного оператора телекомунікацій прикрашали алею журналістів.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

У минулому році ми висаджували троянди, а цього вирішили: чому б у парку «Перемога» не посадити самшит? Для того, щоб було гарніше, яскравіше, а головне - сюди приходили люди і раділи тому, що вони бачать/

Цього року у 16 регіонах Україні сотні ековолонтерів «Київстар» приймають участь у висадці 10 тисяч нових дерев, кущів та прибирають територій парків, скверів та заповідників.

/Світлана Немиро, менеджер зі зв'язків з громадськістю Харківської філії компанії «Київстар»

Наша сьогоднішня акція - це екологічна акція. Ми проводимо її вже не перший рік у Полтаві, проводимо і восени, і навесні: разом з колегами виходимо в центральні парки, прибираємо разом території і висаджуємо рослини. Наша мета - зробити Полтаву красивою/

У «Київстарі» переконані, що успішна тільки та компанія, яка дає людям більше, ніж просто продукти та послуги. І такі починання залюбки підтримують представники влади.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Ми із ними разом провели вже не одну акцію, ініціатива компанії в тому, щоб робити добрі справи - це ж позитивно! Тому ми і долучаємось/

Нинішня добра справа - 250 кущів самшита на центральній алеї парку «Перемога», що вже цього літа радуватимуть полтавців і гостей міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію