У Полтаві підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків «Мій дільничний інспектор»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FBce9bGWgPALE

Сотні талановитих маленьких художників з усієї Полтавської області з ентузіазмом взяли участь у цьому творчому змаганні. Якими бачать діти своїх дільничних інспекторів – дивіться у наступному сюжеті.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнку «Мій дільничний інспектор» зібрав творчі роботи сотень дітей з усього Полтавського регіону.

/Павло Педун, старший інспектор ВДІМ УМВС України в Полтавській області

У конкурсі взяли участь діти двох вікових категорій. Перша – діти віком від 6 до 10 років, інша – від 11 до 16 років/

Фантазію малечі не обмежували. Діти самі обирали техніку виконання роботи. Олівцями, фломастерами та фарбами на папері постали міліціонери у найрізноманітніших сферах своєї діяльності. Оцінювало роботи маленьких художників професійне журі.

/Павло Педун, старший інспектор ВДІМ УМВС України в Полтавській області

Всі роботи спеціально створеною комісією УМВС у Полтавській області за участю художників Обласного центру естетичного виховання учнів дошкільного віку були розглянуті, визначені переможці. Їх в подальшому керівництвом УМВС в Полтавській області буде нагороджено цінними подарунками/

Всі творчі роботи переможців направлені на участь в останньому, третьому загальнодержавному етапі конкурсу Міністерства внутрішніх справ України. Проходитиме він з першого травня по перше червня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію