Аграрії області завершують посів ярих ранніх зернових та зернобобових культур

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/rJRov_V7gPBmS

Нині їх посіяно вже 90%, в тому числі – і ячменю. Зараз сіють пізні зернові та технічні культури: кукурудзу, соняшник, цукрові буряки. Про це та інше на прес-конференції розповів заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Замикула.

Цього року у порівнянні з 2012 планують посіяти більше зернових культур, а от посівні площі під соняшником, цукровими буряками зменшать. Щодо обсягів вирощення картоплі та овочів, їх залишать на рівні минулих років. Посіви озимого клину, говорить заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула, добре розвиваються, вже завершено й підживлення. Важливо, говорить, отримати гарний урожай озимої пшениці та продовольчого зерна.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

В першу чергу родючість – це дотримання сівозміни – залишається одним із основних напрямків внесення мінеральних добрив, на жаль/

Нині область повністю забезпечена насінням ярих культур, засобами захисту, паливно-мастильними матеріалами та технічними ресурсами, наголосив Володимир Замикула.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Одне із найважливіших питань 2013 року – це заготівля якісних кормів, ми повинні законсервувати білок і протеїн, і тим самим вийти на ті генетичні можливості, які є у нашого поголів'я/

Торік обсяги надоїв на кожну фуражну корову становили 5430 літрів молока, проте цей показник прагнуть підвищити до 6 тисяч літрів. Генетичні можливості поголів'я дозволяють збільшувати надої. Говорили на прес-конференції і про створення в області полігонів фруктових дерев і ягідників. До речі, торік до Росії експортували понад тисячу тонн полтавських яблук. Що ж до водних ресурсів, у червні набере чинності закон про аквакультури. За його вимогами, зокрема, у природніх умовах очікується отримувати 600 кілограмів риби з кожного гектара.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію