Збереженням архівної справи переймалися на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

Вже кілька років поспіль обласний архів фінансують з обласної казни, 2013-го Програмою збереженості документів Національного архівного фонду на потреби архіву передбачено півтора мільйона гривень.

На засідання наступної сесії обласної ради планують внести питання про зміни до обласної програми збереження документів Національного архівного фонду на 2013 рік. Поки що ж проблемні моменти обговорювали на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном. Програма має вирішити такі питання, як перенесення документів на цифрові носії, створення страхового фонду (на випадок, якщо втрачено інформацію на паперових носіях), поліпшення стану пожежної безпеки, забезпечення охорони приміщень.

/Валентина Гудим, директор Державного архіву Полтавської області

Нам за програмою виділяють 1,5 млн. грн на 2013 рік, ми щороку програму затверджуємо, бо кожного року змінюється вартість послуг, зокрема щодо створення страхового фонду/

Збереження архівних документів, найдавніший з яких датовано 1693 роком, особливо актуально напередодні знаменних дат. Цього року відзначатиметься 68-а річниця Перемоги, 70-та річниця з дня визволення Полтавщини та 1025 років хрещення Русі. Говорили на засіданні комісії і про майнові питання. В області вистачає непотрібного майна, яке слід зняти з балансу, щоб не витрачати кошти на утримання, зазначив заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

У нас на балансі дитячі заклади, інтернати, медичні установи, заклади соціальної сфери, мистецькі, тому будемо дивитися по пріоритетах, а пріоритет у нас - діти/

Розглянуті на засіданні комісії питання депутати винесуть на розгляд сесії обласної ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію