Сьогодні у виставковій залі МБК відкрилася виставка-ярмарка товарів легкої промисловості

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/vanUznrvgPAXs

Її учасники – понад 60 підприємств, які реалізують продукцію вітчизняних та іноземних виробників. Для організаторів заходу – Полтавської торгово-промислової палати – це особлива виставка, вона – ювілейна, стоп'ятдесята.

Полтавська торгово-промислова палата – серед лідерів проведення у Полтаві виставок та ярмарків. Організовує їх уже 14 років поспіль. Це і тематичні виставки «Моя оселя», і «Полтава будівельна», і «Все для саду та городу». Проте найбільшої популярності здобули ярмарки товарів легкої промисловості.

/Володимир Олійник, президент Полтавської торгово-промислової палати

В минулому році було проведено 18 виставкових заходів, в них взяло участь 200 тисяч мешканців міста та області, прийняли участь понад 840 підприємств/

Виставка-ярмарок, яка нині проходить у виставковій залі міського будинку культури, непересічна, вона ювілейна, стоп'ятдесята. Організовуючи її, Полтавська торгово-промислова палата виконувала завдання національної програми з підтримки внутрішнього ринку та товаровиробників.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

По-перше, тут представлений український виробник. Тут є виробники із Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей. Активну участь приймає наша Полтавська область. Тут представлено і комсомольський трикотаж, дві фабрики кременчуцькі, дві полтавські. От вам і насичення ринку, і підвищення конкурентноспроможності/

Обласна державна адміністрація, наголосила Олена Адамович, співпрацює з торгово-промисловою палатою і в інших напрямках, зокрема міжнародного співробітництва, розвитку зовнішньоекономічної діяльності. Крім цього, фахівці палати надають низку юридичних послуг, підвищують кваліфікацію людей, які займаються бізнесом, забезпечують методичний та експертний супровід підприємницької діяльності. На відкритті виставки-ярмарки Олена Адамович вручила почесну грамоту колективу торгово-промислової палати, а її президент Володимир Олійник, у свою чергу, відзначив грамотами та дипломами постійних учасників своїх заходів – підприємців області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію