Студенти полтавських вишів знову зійшлися у двобої

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/L9eCpEhqgPBSK

Тепер вони демонстрували свої інтелектуальні здібності у грі брейн-ринг, присвяченій Всесвітньому дню охорони праці. Змагання відбувалося на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Хто виявився найкмітливішим, знають наші кореспонденти.

На обговорення питань – лише півхвилини, про готовність відповідати свідчить піднята рука. Такі вимоги до учасників брейн-рингу з охорони праці висунули члени журі. Аби спробувати свої сили в інтелектуальному змаганні, до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка прибули студенти із 5 вишів. Усі вони, зізнаються, відповідально та серйозно поставилися до участі у цій грі.

/Ірина Федорова, студентка 5 курсу ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Дуже довго з дівчатами повторювали, усе репетирували, намагалися все те, що ми знаємо, ще раз повторити/

Ще б пак, адже власним виступом хлопці й дівчата захищали честь свого навчального закладу. Крім цього, їхні правильні відповіді, а також інфоромація, отримана під час підготовки, переконані члени журі, сприятимуть покращенню знань про правила поводження на виробництві.

/Анатолій Мартиненко, проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Брейн-ринг проводиться з метою популяризації охорони праці на виробництві, адже наші випускники після закінчення університету будуть працювати на виробництві/

Наприкінці квітня брейн-ринг серед студентів полтавських вишів став уже традиційним. Адже 28 квітня за ініціативи Міжнародної організації праці світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони праці. Цього року це свято проходить під гаслом «Запобігання професійним захворюванням». Безпека праці на виробництві, робота у складних природних умовах, виробничі травми – на питання з цих та інших проблем учасники брейн-рингу з легкістю дали правильні відповіді. Оцінювало їх професійне журі.

/Олександр Масленко, заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду в Полтавській області

При оцінюванні відповідей команд більше буде звертатися увага на првильність, чіткість відповідей, коректність, які будуть більше наближені до законодавства з охорони праці/

Найбільш обізнаними в охороні праці виявилися студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які врешті-решт і стали переможцями цього інтелектуального змагання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію