З танцями та піснями відгримів заключний концерт цьогорічної «Студентської весни»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LPtqz5pzgPCTe

Хлопці й дівчата з усіх полтавських вишів вийшли на сцену Полтавського театру імені Гоголя, щоб показати свої найкращі таланти. Якими барвами грала «Студентська весна – 2013», бачили наші журналісти.

«Студентська весна» вже пройшла в кожному вищому навчальному закладі. Тепер свої найкращі номери представники полтавських вишів демонстрували на заключному концерті «Студентської весни», що відбувся у театрі імені Миколи Гоголя.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Це дає можливість творчій молоді себе показати, по-перше. По-друге, вищим навчальним закладам себе презентувати. Знаєте, сьогодні іде реклама за кожен навчальний заклад, щоб залучити до себе студентів. З іншого боку, можуть допомогти студентам у реалізації/

Учасники концерту довели: вони живуть не навчанням єдиним, а у вільний час захоплюються співом, хореографією, театральним мистецтвом.

/Анжеліка Марчишина, студентка Полтавського кооперативного технікуму

Співом я займаюся досить давно. Співаю з 7 років. Цей талант передався мені від мами, так досі і співаю/

Цього разу свої таланти на сцені театру показували не лише студенти із Полтави. До нашого міста прибули делегації із різних навчальних закладів області.

/Тарас Павлик, студент Хорольського агропромислового коледжу

На сцені цій перший раз виступаю. Дуже страшно. Театр імені Гоголя величний і мені страшно, тому що я знаю, що багато хто виступав тут, великі співаки/

Вперше виходити на таку велику сцену, звичайно, лячно. Утім впоратися із хвилюванням, розповідають студенти, допомагають старші товариші.

/Тетяна Ткаченко, студентка УМСА

Взагалі ми займаємося вокалом з початку вересня. У нас дуже талановитий, гарний колектив, дуже дружній. Старші дівчата, які вже не перший рік тут виступають, звичайно, спочатку допомагали, щоб краще увійти в колектив/

Кожен рік «Студентська весна» дивує і вражає. От і цього разу не обійшлося без сюрпризів. Вперше у заключному концерті полтавські студенти продемонстрували не лише свої таланти, а й неабияку фізичну міць. Силові вправи від команди «Street Workout Imposible» Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму зірвали справжній шквал аплодисментів у глядацькій залі.

/Олексій Гордієнко, студент Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму

Даний вид спорту дуже популярний і розвивається. Буквально минулий рік і цей – «пікові» для нього/

Загалом у заключному концерті цьогорічної «Студентської весни» взяло участь близько 300 студентів з 19 вищих навчальних закладів області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію