Губернатор Полтавщини та Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту прибирали територію Ленінського району міста

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VMnro6MIgP9rV

Перший суботник на теренах колишнього Радянського Союзу провели майже століття тому на заклик Володимира Леніна. У ніч на суботу 12 квітня 15 комуністів депо, пропрацювавши 10 годин, відремонтували 3 паровози. Десятого ж травня пройшла перша масова толока за участю понад 200 чоловік. 20 квітня, у День довкілля та у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», полтавці вийшли на вулиці міста із знаряддями праці. Разом із мешканцями, керівниками міста та області територію поблизу Ворскли у Ленінському районі прибирав і Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Сьогодні з нами Равіль Сафіуллін, міністр спорту. Керівництво уряду прийняло рішення особисто взяти участь, роз'їхались по регіонах, щоб також долучитись до цієї акції/

/Равіль Сафіуллін, Міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту

Міністерство молоді і спорту закріплене за Полтавською областю, думаю, ми будемо вам корисні і ви не будете заперечувати, якщо ми разом наводитимемо порядок/

/Олександр Мамай, міський голова Полтави

Всім дякую, що відгукнулись, дякую, що прийшли, своє працею ми покажемо, як уміємо наводити чистоту у нашому місті/

Прибрали прирічкову зону Ленінського району студенти ВУЗів Полтави, працівники підприємств, установ та організацій, зокрема й фахівці обласної державної адміністрації.

/Олена, учасниця суботника

Ми виходимо в гарному настрої і з позитивними емоціями завжди/

/Станіслав, учасник суботника

Це об'єднує людей, об'єднує студентів, формує у них колективний дух спільної праці/

Уже з перших хвилин прибирання учасники суботника, окрім порожніх пластикових пляшок та упаковок від харчових продуктів, поклали до поліетиленових пакетів багато інших цікавих речей.

/Катерина, учасниця суботника

Шість шприців, взуття, презервативи, все, як завжди навесні/

Цього ж дня у Ленінському районі міста мешканці прибирали схили Інститутської гори, проспект Миру, вулицю Сакко, зелену зону Крутого Берега та ще десятки об'єктів; в Октябрському районі очищали від сміття вулиці Калініна, Київське Шосе, Кагамлика, парк Скорботної матері; у Київському працювали у Дендропарку, на Полі Полтавської битви, фарбували Решетилівський та Супрунівський шляхопроводи. Що ж до комунальних служб, вони спрямували свої сили на побілку дерев, прибирання кладовищ, наведення ладу на вулицях Зіньківській, у парку імені Котляревського та на території Кадетського корпусу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію