Алея журналістів поповнилася новими деревами

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/_21lvrbSgP8bf

З нагоди Всеукраїнського суботника змінили ручки та ноут-буки на лопати та граблі і представники засобів масової інформації. З півсотні «акул пера» цього ранку приводили до ладу Алею журналістів.

/Григорій Гринь, секретар НСЖ України, голова Полтавської організації НСЖ України, головний редактор газети «Зоря Полтавщини»

Ми намагаємося по мірі сил тримати цю алею, щоб вона була симпатичною, незахаращеною. Допомагає нам і 38 школа, і всі наші колеги з інших видань: і з «Лтави», і з «Міста», і з «Полтавського вісника», і «Села полтавського». Ми дружні в цьому. Принаймні, 2-3 рази на рік приходимо, збираємося, прибираємо. Хай квітнуть калини, хай ростуть липи!/

Лип та калин після журналістського суботника на Алеї додалося: 20 саджанців та 13 кущів активісти висадили із посмішками на обличчях.

/Юлія Новікова, журналіст обласного радіо «Лтава»

Настрій чудовий – це приємно робити щось для міста. І загалом хочеться прибрати всі недопалки, сміття, та посадити дерево/

Виконати програму максимум: розчистити під бордюрами, згребти торішнє листя та гілки, прибрати інше сміття і, нарешті, прикрасити Алею новими рослинами, допомагала, кажуть представники ЗМІ, навіть сама атмосфера місця. Секретар Національної спілки журналістів України, голова Полтавської організації останньої та головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Григорій Гринь називає Алею Святинею усієї журналістської спільноти Полтавщини.

/Григорій Гринь, секретар НСЖ України, голова Полтавської організації НСЖ України, головний редактор газети «Зоря Полтавщини»

Це єдина Алея журналістів у всій Україні. Навіть у столиці такого немає. Закладена на честь тих колег, яких зараз немає з нами. Якось так знаково вийшло: тут раніше була редакція газети «Комсомолець Полтавщини», далі – Будинок преси, там – редакція «Зорі Полтавщини» і представництво центральних видань/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію