Учні та вчителі ЗОШ №5 прибирали територію навколо школи

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zckbOKlXgPC3t

Долучилися до прибирання і учні Полтавської загальноосвітньої школи №5. Учениці 7-го класу Анастасія та Єлизавета у суботу, зізнаються, не полінувалися прийти до свого навчального закладу.

/Єлизавета Котенко, учениця 7-го класу Полтавської ЗОШ №5

Завжди приходимо зранку до школи, тому сьогодні також було легко встати/

Бадьорі та усміхнені, вони одразу стали до роботи. Цього дня у дівчат відповідальна місія – замітати пришкільне подвір'я. Удвох робота, звичайно, йде швидше. Проведення таких суботників дівчата підтримують стовідсотково.

/Анастасія Квасневська, учениця 7-го класу Полтавської ЗОШ №5

Твоє місто повинно бути завжди чистим, ти не повинен в ньому смітити, потрібно ставитися до міста, як до свого дому. Якщо ти смітиш в місті, ти смітиш у себе в домі/

Розуміють, що за чистотою в місті треба стежити, як за своєю домівкою, й десятки інших учнів 5-ої школи. Тож цього суботнього ранку відклали усі свої справи і долучилися до колективного прибирання. Зізнаються: свій вихідний день зазвичай проводять інакше.

/Марія Корнієнко, учениця 10-го класу Полтавської ЗОШ №5

Зазвичай - на тренуваннях або ходжу на гуртки. Але заради такого дня я пожертвувала своїми цілями та бажаннями/

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом. Одні – підмітають, інші висаджують квіти, треті займаються побілкою бордюрів.

/Крістіна Брігіда, журналіст

Невід'ємна частина Дня довкілля - озеленення території. Тож цього ранку біля Полтавської загальноосвітньої школи №5 з'явилися нові деревця/

Сміття на пришкільній території, на прилеглих вулицях не мало шансу залишитися, бо за справу взялися справжні борці за чистоту та захисники довкілля.

/Юлія Драбовська, учениця 10-го класу Полтавської ЗОШ №5

Ми повинні віддавати добро, якісь пожертвування для своєї землі, захищати її від бруду, щоб все було гарно, тому що повинна бути чистою земля для наших дітей, правнуків/

Поряд зі школярами лопати, віники і граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети - піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.

/Леся Антоненко, заступник директора з виховної роботи Полтавської ЗОШ №5

Усі ці заходи виховують у наших учнях патріотів нашого міста, нашої держави. Тому що Полтава - це найгарніше місце, це найкраще місце, і ми все зробимо для того, щоб воно таким і залишалося/

Після прибирання, переконані учні 5-ої школи, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію