В обласній раді пройшло засідання аграрної комісії

У відеоархіві знаходяться 6 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5
6) Сюжет №6

Чому для напування худоби потрібна ліцензія на користування надрами, а для функціонування фонтанів, поливання клумб та доріг під час літньої спеки – ні?. Це питання турбує багатьох господарів області, тож саме воно стало головною темою обговорення на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Стан правового врегулювання процедури отримання сільськогосподарськими підприємствами спеціальних дозволів на користування водними ресурсами – питання, яке непокоїть керівників багатьох господарств області. Для прикладу: одне із товариств Полтавщини для напування 6 тисяч голів худоби щодня повинне використовувати 300 кубів води, на ділі виходить 500. Все, що понад норму, обходиться дуже дорого. Суб'єкти господарювання – виробники сільгосппродукції змушені сплачувати збір за спеціальне використання води, винятком є лише платники фіксованого податку.

/Ігор Піддубний, начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області

Немає необхідності отримувати дозвіл на користування надрами, якщо мова йде про лікувально-курортні, оздоровчі потреби, не потрібен він і на зрошення. А от для господарсько-побутових потреб не належать потреби сільського господарства/

Керівники сільськогосподарських підприємств переконані: питання слід якнайшвидше врегулювати на державному рівні.

/Валерій Капленко, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин ОР

Якщо ми вирішимо це питання на місцевому рівні – добре, якщо ні, напишемо до Кабміну звернення з проханням збільшити квоту для тваринництва, бо зараз не так, як треба/

Говорили члени комісії і про хід виконання обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства. На Полтавщині понад 282 гектари лісів, 25% їх території – природно-заповідний фонд. Нині проблемою є дефіцит вільних земель, які можна використовувати під заліснення, наголошувалось на засіданні, хоча поки що простежується позитивна динаміка щодо збільшення площі лісових насаджень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію