Полтава може пишатися своєю учнівською молоддю

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/EZ_uv1JVgPBNu

Школярі, які протягом року брали участь в предметних олімпіадах та захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, цими днями отримали заслужені винагороди. У яких галузях знання зробили відкриття юні науковці, дізнавалися наші журналісти.

Це звичайні сучасні діти. Вони навчаються у школах, спілкуються з друзями, відвідують гуртки художньої самодіяльності, а ще - безмежно захоплюються наукою. Знання зі свого улюбленого шкільного предмета поглиблюють під час підготовки до учнівських олімпіад та написання наукових робіт. Вони не втомлюються шукати нові теми, висловлювати свої думки з приводу актуальних проблем сучасності.

/Тетяна Підлепич, учениця Полтавської гімназії №6

Тема моєї наукової роботи – «Лексичні одиниці із темою кольору у творчості Василя Симоненка». Я намагалася у свою наукову роботу внести щось нове. Адже наукова робота, я вважаю, повинна бути цікавою і ще не розкритою/

Цього року свої пошуки юні науковці здійснювали у найрізноманітніших напрямках: математика, англійська мова, українська література, мистецтвознавство тощо. Не поступалися наполегливістю в освоєнні нових просторів й учасники олімпіад. Для них – це чудовий шанс самореалізуватися та відчути своє місце у суспільстві, говорять їхні наставники.

/Ірина Рева, вчитель історії та правознавства Полтавської ЗОШ №8

Це глибоке вивчення предмету, по-перше, а по-друге – це зацікавленість у цьому предметі. І практично всі діти, які беруть участь в олімпіадах, вони, як правило, обирають цей предмет у якості своєї майбутньої професії/

Під час підготовки до олімпіад та захисту наково-дослідницьких робіт, діляться школярі, не обійшлися без допомоги своїх вчителів.

/Лариса Шевчук, учениця Полтавської ЗОШ №5

Дуже допомагали, збирали матеріал. Можливо, кудись поїхати потрібно було, то вони мені допомагали/

Грамоти, дипломи, грошові нагороди отримали 147 учнів та педагогів. Їхні здобутки заслуговують найвищої оцінки, крім цього, доводять: майбутнє України в надійних руках.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Сьогодні всі по всій країні говорять про ВВП – внутрішній валовий продукт. Хочу сказати, що чим гарніше дитина навчається, чим краще в неї оцінки, чим більше пише наукові роботи, тим більше вона в майбутньому дасть внутрішнього валового продукту/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію