Вперше у Полтаві пройшов обласний фестиваль майстер-класів організаторів дитячої творчості

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Ou02DIGegPD8Z

Його учасники - педагоги, які керують гуртками та секціями у районах Полтавщини. Майстри навчали усіх бажаючих бісероплетінню, фотодизайну, ліпленню з глини, солоного тіста, різьбленню по дереву, розпису на тканині та ще багато чому цікавому.

2013-й в Україні оголошено роком дитячої творчості. Це зокрема стало поштовхом для проведення у Полтаві обласного фестивалю майстер-класів. Його учасники – педагоги, які керують гуртками та секціями у районах. Ідея започаткувати конкурс належить активістам громадської організації педагогічного центру «Академія», їх підтримали в обласній державній адміністрації, і задум став реальністю.

/Олена Говорова, координатор фестивалю майстер-класів організаторів дитячої творчості

Зараз представлено 15 районів, близько ста учасників, які беруть участь у майстер-класах, близько 1,5 тисячі дітей і педагогів Полтави плануємо залучити до такої цікавої взаємодії/

Мета фестивалю – це, перш за все, обмін досвідом, можливість навчитися чомусь новому.

/Валентина Моша, директор Лубенського районного центру дитячої і юнацької творчості

Я, наприклад, сьогодні для себе у новому ракурсі відкрила Семенівку, Сенчу, у свою чергу ми привезли трьох керівників гуртків з різних напрямів, це кераміка, паперопластика, образотворче мистецтво, але по дереву/

Загалом цього дня на фестивалі усіх бажаючих навчали бісероплетінню, паперовій пластиці, фотодизайну, різьбленню по дереву, розпису по тканині, працювали і вокальна та літературна студії, де, зокрема, викладали основи журналістики. Кожен міг обрати той напрямок, який йому до вподоби.

/Маргарита Михайлівна, учасниця майстер-класів

Мені подобається глина, це природній матеріал, його приємно брати в руки, він теплий, гарний/

Організатори дитячої творчості, які працюють у районах та сільській місцевості, говорять організатори фестивалю, мають менше можливостей самовираження, ніж їхні міські колеги. Фестиваль покликаний змінити ситуацію на краще.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію