Три виклика – за кілька хвилин

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wbZaVTbWhWxuf

«Гарячим» видався той вечір для працівників міліції, які забезпечували оперативне реагування на злочини та події у Київському районі міста Полтави. Протягом декількох хвилин оперативному черговому райвідділу надійшли одразу три повідомлення про пограбування.

До 6 років ув'язнення загрожує молодику, який зараз сидить спиною до екрану, та його товаришам, які того вечора, випивши зайвого, вирішили розжитися «легкими» грошима. Затриманий розповідає: почалося все стандартно. До їх захмелілої компанії підійшов чоловік попросити цигарку, слова за слово – і розпочалася бійка.

/затриманий

Я його два раза вдарив, він впав, ми забрали у нього гаманець/

Але одного гаманця веселій компанії не вистачило, наступною жертвою стала жінка, яка, на свою біду, хотіла допомогти піднятися першому потерпілому.

/Тетяна, потерпіла

Підбіг до мене, схопив двома руками сумку, рвонув, і здер її в мене з плеча. Я побігла за ним, але, звичайно, не наздогнала/

А от правоохоронники наздогнали. Після дзвінків двох потерпілих слідчо-оперативна група Київського райвідділу міліції вже шукала зловмисників по району.

/Сергій Батюк, інспектор патрульної служби БПС, разом з напарником затримав грабіжника

Працюючи по прикметам, близько 11 години вечора біля зупинки «Велико-Тирнівська» ми побачили двох невідомих осіб, які вели себе підозріло. Побачивши нашу патрульну машини, невідомі особи намагалися втекти/

Втім, міліціонери виявилися спритнішими, і втікачі опинилися у райвідділку.

/Олег Кропивка, заступник начальника слідчого відділу Київського райвіділу міліції міста Полтави

Під час обшуку затриманих у них були вилучені вкрадені речі. Після ряду експертиз їх буде повернуто власникам/

Всього у затриманих вилучили 670 гривень та 2 мобільні телефони. До речі, частина трофею належить ще одному, вже третьому постраждалому того вечора, який також написав заяву до міліці. Слідство триває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію