«Без фіранок» – назва книги члена Національної спілки письменників України Раїси Плотникової

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Напередодні видання презентували в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Лубенська поетеса – лауреат літературних конкурсів та фестивалів національного рівня. Познайомитись з авторкою мали можливість і полтавці.

Киянка Валерія Богуславська знайома із творчістю лубенської поетеси Раїси Плотникової багато років, більше того, вона перекладає її твори з української на російську мову. Зізнається: цей процес дуже цікавий, все-одно, що побувати у шкірі автора.

/Валерія Богуславська, читачка, перекладачка творів Раїси Плотникової

В неї така могутня динаміка і такий темперамент, і поетичний, і прозовий! Вона одразу захоплює, полонить, а вірші її різнопланові, що рідко буває, не так, що починає на одній ноті і веде далі/

В обласній бібліотеці Раїса Плотникова презентувала свою книгу «Без фіранок», яка вийшла у світ накладом у понад 200 екземплярів. Видала збірку поезій, розповідає автор, завдяки підтримці Лубенської районної державної адміністрації.

/Раїса Плотникова, автор книги

Пишу багато прози, маю три романи: «Афганський кут», «Обличчям до полум'я», «В яру згасаючих зірок». Ці книги відзначені, але виходили такими малими тиражами, що їх мало хто знає/

Раїса Плотникова не боїться критики, себе називає маловідомою авторкою, яка знає літературні уподобання сучасного читача.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію