Побачити Полтаву у всій її красі з висоти пташиного польоту, напевно, мрія кожного мешканця нашого міста

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/S9dPyw-ThWxt4

Для тих, кому ж не пощастило здійснити це, світлини, зроблені з дахів будинків, пропонують вчитель та учень Полтавської гімназії №9. Вони мають спільне захоплення – руферство, і його результатами із задоволенням діляться на фотовиставці у своєму навчальному закладі.

У Полтавській гімназії №9 є чудова традиція – прикрашати стіни коридорів фотографіями. Для робіт за авторством заступника директора Володимира Корсунського знайшлося місце на сходових майданчиках.

/Володимир Корсунський, заступник директора Полтавської гімназії №9

Я займаюся фотографією давно, і в мене за 4 з зайвим роки накопичилася дуже велика кількість фотографій, зроблених з висоти, в основному – з дахів будинків/

До власного захоплення Володимир Корсунський залучає друзів, знайомих. Навіть знайшов однодумців з числа своїх учнів. Разом із одинадцятикласником Євгеном Осипенком вони створили цю фотовиставку. На світлинах – знайомі куточки Полтави, утім, із незвичайного ракурсу. Із висоти пташиного польоту наше місто, говорять автори фотовиставки, має зовсім інший вигляд, аніж із землі. Люди, які захоплюються милуванням міста із дахів будинків, називають свою пристрасть руферством.

/Євген Осипенко, учень Полтавської гімназії №9

Воно полягає в тому, що люди проникають на дахи будинків. В основному в офіційних місцях, або є ключі у когось із знайомих, або ж відкриті є дахи. І там проводимо час, відпочиваємо душею. Я ще фотографую з даху/

На фотовиставці представлені кольорові фото. Утім сучасні технології, говорять фотографи, дозволяють робити будь-який ефект.

/Володимир Корсунський, заступник директора Полтавської гімназії №9

Коли з’явилася цифрова фотографія, робити фотографії стало набагато простіше, зберігати простіше, тому, звичайно, зараз займаюся цифровою фотографією/

Утім жоден комп’ютер, переконують фотографи, не зможе передати тієї насолоди та захвату, що охоплює людину, яка бачить своє рідне місто з висоти дев’ятиповерхівки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію