Мер Полтави пообіцяв замінити старі відбійники на сучасні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hX0JcZMogPBs7

Невдовзі комунальникам Полтави доведеться попрацювати над облаштуванням шляхопроводу, який сполучає перехрестя поблизу пам'ятника Зигіну з вулицею Маршала Бірюзова. В першу чергу тут досить складна ситуація із відбійниками, які відмежовують проїжджу частину з пішохідним тротуаром. Місцями ці залізні конструкції просто відсутні.

Після закінчення зимового періоду комунальним службам міста традиційно додається роботи. Відремонтувати дороги, оновити дорожню розмітку, привести до ладу вулиці міста – це лише невеликий перелік планів у роботі комунальників в найближчий час. Нагального ж ремонту або заміни потребують і відбійники, які знаходяться на шляхопроводі, що сполучає площу, де розташований пам'ятник Зигіну, із вулицею Маршала Бірюзова. Основна функція відбійника, говорять спеціалісти, – стримати автомобіль у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди. На цьому ж мосту у деяких місцях це буде зробити досить проблематично, адже подекуди секції відбійників просто відсутні. Міський голова Олександр Мамай говорить: про цю ситуаціє знає. Тому певними думками, як вирішити це питання, поділився з нами.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Вони старого покоління, вони вже всі іржаві. Скільки не фарбуй – вони вже вийшли з ладу. Тому ми їх замінимо всі. Вони будеть з катафотами. Вони будуть алюмінієві або дюралюмінієві, такі, як на трасі. Ми їх замінимо в цьому році/

А поки ще не відбулася заміна старих відбійників на сучасні, водіям та пасажирам доведеться ще почекати та милуватися іржавими залізними конструкціями. І це – не єдине проблемне місце на цьому мосту. Пам'ятники, які тут розташовані, теж знаходяться у невтішному стані. Частково – із відсутньою плиткою, частково – з певними елементами, вони теж чекають своєї черги на ремонт. У прес-службі міської ради нам повідомили: вже 20 квітня пройде суботник, на якому планують привести до ладу саме цей шляхопровід. Тут відбійники з полущеною фарбою в найближчий час ще не замінять, а в черговий раз їх пофарбують. Олександр Мамай говорить: лише на наступній сесії винесуть питання про фінансування цих робіт.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Що стосується всіх шляхопроводів, я думаю, на цій сесії, яка буде 17 травня, ми виділимо більше 1 мільйона коштів, і на всіх шляхопроводах замінимо відбійники/

Що ж стосується фарбування огорожі та ремонту пам'ятників на цьому шляхопроводі, у прес-службі інформацію ми не отримали. Залишається сподіватися: ці питання не залишаться без уваги, і на черговому суботнику міст таки приведуть до ладу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію