Цього року на Полтавщині планують завершити розробку генеральних планів міст обласного значення

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/8t9gMjetgPAvM

Цю роботу здійснюють з урахуванням вимог часу, вона невідкладна, певен головний архітектор області Юрій Петрук, адже дозволяє уникнути підтоплень, заторів на дорогах, робить життя людей комфортнішим. Про це та інше йшлося на розширеному засіданні колегії управління містобудування та архітектури.

Цього року виконано серйозну роботу, розповідає головний архітектор області, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрій Петрук. Мова йде про розробку схеми планування територій області. Три міста – Полтава, Кременчук та Комсомольськ – вже мають нові генеральні плани, а от документація відносно Лубен і Миргорода – на стадії завершення. Проблемою залишається оновлення генпланів сільських населених пунктів, сільради на це не мають коштів, тож доведеться послуговуватися існуючими, але з деякими змінами.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА

– Міст обласного значення повністю будуть завершені, що стосується інших населених пунктів, вони будуть активізовані

– Тобто можна стверджувати, що робота буде завершена?

– Така робота ніколи не може бути повністю завершена, час вносить зміни, постійно відбуватиметься коригування/

Генеральний план, говорять фахівці, – основний документ, який регулює, де можна здійснювати будівництво, а де ні. Таким чином вдається уникнути підтоплень та інших проблем. Так, зокрема, не можна розташовувати цвинтарі поблизу житлової забудови, вони мають знаходитись на безпечній відстані, інакше порушуються санітарні норми.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА

Другий момент, дуже важливий – поява заторів. Вони з'являються через недотримання генплану. Наприклад, дорога повинна бути такої ширини, а її звужують, от і починаються затори/

Схема забудови територій області – нині найсучасніша у державі, говорить Юрій Петрук, адже розроблялась з урахуванням сучасних вимог.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію