У Полтаві є підстави для підвищення вартості проїзду у громадському транспорті з 1 грн 75 коп до 2 грн

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6ThLmBtCgPB86

Мова – про автобуси, які працюють у звичайному режимі. Про це на прес-конференції повідомив голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко.

Обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України цьогоріч виповнюється 19 років, повідомив на прес-конференції його голова Володимир Оніщенко. За результатами роботи Полтавське відділення – нині на першому місці в Україні. Пріоритетними напрямками діяльності є ринки фармацевтичних та ритуальних послуг, сфера енерго- , водо- та газопостачання.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

Микола Азаров дав доручення провести перевірку всіх міськ- і райГАЗів на предмет приєднання, технічних умов, там, де можуть нав'язуватись додаткові послуги/

За законом місцеві органи влади повинні погоджувати з комітетом усі документи, що імовірно матимуть вплив на конкуренцію, зокрема це стосується роботи перевізників. Нині із 20 суб’єктів господарювання у цій сфері залишилось 17.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

У Полтаві вимальовується монополія, я це сказав для того, щоб через ЗМІ донесли перевізникам, які вміють слухать, що за цієї умови у нас відносини почнуть іти у відповідності до закону про захист економічної конкуренції, а це, повірте, набагато серйозніше/

Полтавський міськвиконком, розповідає Володимир Оніщенко, неодноразово направляв звернення до територіального відділення антимонопольного комітету з приводу підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Збільшити ціну на проїзд у автобусах, що працюють у звичайному режимі, до двох гривень п'ятдесяти копійок антимонопольники не дозволили, а от для підняття ціни до 2 грн підстави є. Підписував документ, «скриплячи душею», зауважив Володимир Оніщенко. Органи влади, наголошує, зобов’язані забезпечити необхідну кількість автобусів, які працюють у звичайному режимі на усіх маршрутах, і ні в якому разі не можна підмінити їх маршрутними таксі. Споживачі, запевнив голова тервідділення, повинні мати право вибору.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію