За тиждень на станції Полтава Південна вилучили два підроблених посвідчення

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GuCPLUyEgP9di

Майже щотижня спеціалісти Лінійного відділу на станції Полтава спільно з працівниками залізниці вилучають у громадян підроблені посвідчення. Найчастіше це пенсійне або ж посвідчення «залізничника». Завдяки їм правопорушники намагаються безкоштовно їздити у громадському транспорті.

Досить часто на залізничному транспорті пасажири вдаються до різноманітних способів уникнення сплати за проїзд. Контролювати це в тому числі покликаний Лінійний відділ міліції.

/Юрій Байтало, заступник начальника Лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці

Працівники міліції Лінійного відділу на станції Полтава разом з працівниками залізниці постійно проводять рейди по недопущенню безквиткових пасажирів у залізничному транспорті. Майже щотижня спільними бригадами вилучаємо посвідчення, які громадяни використовували на залізничному транспорті/

Як свідчить статистика, говорять спеціалісти, громадяни дійсно іноді знаходять загублені посвідчення. Та, знайшовши чужі документи, не поспішають повернути їх власнику, а натомість вклеюють своє фото і використовують посвідчення, видаючи його за своє. Таким чином пасажири потрапляють під дію статті 358 Кримінального кодексу України. Її санкція, відзначає Юрій Байтало, передбачає покарання у вигляді накладення штрафу до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешту на строк 6 місяців або ж позбавлення волі до 3 років.

/Юрій Байтало, заступник начальника Лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці

Квиток, який коштує 3-5 грн. для проїзду у приміському транспорті, не вартий того, щоб позбавляти себе та своїх близьких коштів, які ви потім будете використовувати для сплати штрафу/

На місцях посадки пасажирів на залізничних вокзалах постійно працюють посадкові бригади, які і контролюють потік громадян.

/Бліц

Тому що не пускають. Треба пропуск брати. У касі, тут. За пенсійним/

За тиждень лише на станції Полтава Південна було виявлено 2 факти використання підроблених посвідчень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію