Вчетверте в області починається навчання у школі з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PRq0BNh5gPAyC

Четвертий рік поспіль обласний молодіжний центр праці спільно з відділом у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації організовує школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Її завдання – навчити молодь писати бізнес-плани, практично втілювати бізнес-ідеї та вести власну справу. Про особливості організації проекту у цьому році журналістам розповіли директор обласного молодіжного центру Анатолій Безпалюк та голова Ради підприємців Полтави Юрій Левченко.

Торік навчатися у школі з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес» бажало 300 полтавців. Усі вони подали анкети, проте стати учнями школи пощастило лише шістдесятьом. Пройшовши відбір, молоді люди поринули у світ бізнес-планів, спілкувалися з представниками бізнесу, виконували їх завдання та втілювали ідеї у життя. Нині ж вже вчетверте здійснюється набір до школи, 20 квітня прийом заявок припиняється, заняття розпочнуться вже наступної середи. Цього року, на відміну від попередніх, навчатимуть не викладачі ВУЗів, а лише підприємці, приїжджатимуть і бізнес-тренери із інших міст України.

/Анатолій Безпалюк, директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР

Будуть вони отримувати додаткові знання, зокрема з ораторського мистецтва, ведення переговорів, це не буде, як торік, один семінар, а потім і виходить: по бізнес-плану послухали, а потім понаписували талмуди, а звідки що взяли, навіть і не знають/

Тож, щоб не повторювати помилок попередніх років, організатори підкорегували деякі моменти. Під час навчання у школі молодь зможе заробити кошти на власний бізнес (підприємці готові реалізувати найкращі проекти на своїх підприємствах). Загалом проект реалізовуватимуть у трьох напрямках. Для тих, хто хоче навчитися писати бізнес-плани, будуть організовувати подібні тренінги, окремо працюватимуть і для бажаючих «освоїти» жіноче підприємництво.

/Юрій Левченко, голова Ради підприємців Полтави

ВУЗи дають вищу освіту, можна здобути і не одну, щоб отримати роботу, потрібно мати спеціальність, її можна отримати, пройшовши навчання у школі/

Навчання у школі з основ підприємництва «Молодь обирає бізнес» безкоштовне, поки що це – безпрецедентний випадок в Україні, у інших містах участь у подібних проектах обходиться у більш ніж тисячу доларів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію