Лісівники області продовжують примножувати зелені насадження на території регіону

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/H70csCpIgPABs

Так державне підприємство «Новосанжарський лісгосп» цього року засадить новими рослинами площу у понад 220 гектарів. Особливу увагу спеціалісти обіцяють приділити так званим «важким» грунтам.

У рамках Програми «Ліси Полтавщини», розрахованої до 2015 року, лісові господарства області активно втілюють її завдання в життя. Державне підприємство «Новосанжарський лісгосп» традиційно створюють нові ліси шляхом заліснення нових неугідь.

/Василь Красюк, директор ДП «Новосанжарський лісгосп»

Кожен рік в рамках Програми щорічно садимо. Раніше садили по 200 гектарів в рік, а зараз земель залишилося мало. Тому ми перейшли на такі тяжкі землі, як схили. І в цьому році садимо 110 гектарів всього/

Переважно на таких територіях висаджують дуби, які найбільш невибагливі до грунтів, говорять лісівники. Найчастіше нові ліси з'являються на різноманітних схилах, де і саджають дерева ручним або ж механізованим способами.

/Валерій Тарасенко, майстер лісу ДП «Новосанжарський лісгосп»

Дуб – це грунтоутворююча порода. Це головна порода у нашій місцевості, бо він почуває себе гарно тут. І на таких неугіддях ми намагаємося садити дуб, можливо, акацію, якщо солонцюваті грунти/

Взагалі ж цього року «Новосанжарський лісгосп» планує засадити більше 220 гектарів. Із них 110 гектарів – нового лісу і 110 – ліси, створені на місці зрубів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію