В обласному центрі відбувся фестиваль для вихованців інтернатних закладів «Першоцвіт»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KDNfOWBkgPB93

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації проводять чимало конкурсів для дітей з особливими потребами, сиріт та позбавлених батьківського піклування. Один із них – фестиваль «Першоцвіт», його учасники – вихованці інтернатних закладів області. Цього року фестиваль проводять вже вп'яте. З організаторами та дітьми в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді спілкувалися наші кореспонденти.

Вихованці інтернатних закладів – особлива аудиторія, розповідає педагог-організатор Кобеляцької спеціальної школи-інтернату Любов Кайдаш. Оскільки у багатьох немає батьків, вони часто замкнуті, проте з тими, кого добре знають, поводять себе по-іншому. Як і інші діти, вони мають чимало захоплень, свої творчі здібності вже 5-й рік поспіль демонструють на фестивалі «Першоцвіт».

/Любов Кайдаш, педагог-організатор Кобеляцької спеціальної школи-інтернату

Хочу подякувати цьому храму мистецтва, усім працівникам, так організовано все, зустрічають з посмішками і проводжають з посмішками, а коли нагороджують, то щастю немає меж/

Цього разу у фестивалі взяли участь вихованці понад 20 інтернатних закладів області, усього – близько 300 дітей віком від восьми до 16 років. Багато хто із учасників хоче пов'язати своє житя із творчістю.

/Альона

ТИТР: вихованка Лубенської спеціальної школи-інтернату

– Після закінчення школи я мрію піти навчатися на перукаря

– Чому саме на перукаря?

– Бо мені подобається. Це моє/

Учасники фестивалю змагалися за перемогу у різних жанрах: вокальне та інструментальне мистецтво, декламування та хореографія.

/Людмила Рудько, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Ми можемо оцінювати роботу кожного педагога на місцях, проте основне – залучення дітей до гурткової роботи в інтернатних закладах/

Після виступів на сцені, розповідають педагоги, дітям легше орієнтуватися у просторі, адже вони дорослішають у більш замкнутому колі, ніж їхні однолітки. На фестивалях вони самореалізуються, дають волю своїй творчій енергії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію