У бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара підбили підсумки обласного конкурсу

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара підбили підсумки конкурсу, який проходив серед молодих користувачів сільських, міських та районних бібліотек регіону. У конкурсі взяли участь 55 установ, які представили на розгляд журі близько 100 робіт.

«Літературна молодіжна хвиля» – під такою назвою пройшов обласний конкурс молодих літераторів. Роботи на конкурс молоді митці почали подавати ще в лютому. І от з нагоди 95-ї річниці з Дня народження Олеся Гончара відбулося визначення кращих. Однією з таких стала творчіть відвідувачки Котелевської районної бібліотеки Діани Борисенко. Дівчина говорить: на поетичний лад її надихає саме творчість відомого земляка – Олеся Гончара.

/Діана Борисенко, призерка конкурсу «Літературна молодіжна хвиля»

Я дуже люблю його поезії, і я ним надихаюся. Він просто надихає мене, пробуджує у моїй душі почуття, які я виливаю у вірші/

Саме за такими талановитими дітьми, відзначає начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, – майбутнє України.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА

Діти – це майбутнє наше. Олесь Гончар теж почав писати в дитинстві. А якщо ми можемо підтримати дітей, допомогти зробити перший крок – це добре. Тим більше, соціальні ініціативи Президента говорять, що всебічну підтримку треба давати таким дітям/

На захід завітали і священнослужителі, які благословили всіх присутніх на творчі починання. За словами Владики Афанасія, свого часу він теж зустрічався із Олесем Гончаром.

/Владика Афанасій, Єпископ Харківський і Полтавський УАПЦ

Звичайно, я не можу згадати деталі, про що ми з ним бесідували, але це було про село, трудівників, як їм там живеться, село – основа нашого народу, нашої нації/

Всі переможці та призери «Літературної молодіжної хвилі» від організаторів змагання отримали цінні подарунки. Відтепер діти у своїй творчості зможуть використувувати сучасні планшети та відеокамери.

Стрічка новин