16 квітня до Полтави приїдуть три королі світового музичного олімпу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Na6uAFFLgP8c4

Саме так називають солістів Юрія Зальцмана, Алехандро Олмедо та Давіда Гвініанідзе. Всесвітньовідомі солісти виконають у Палаці дозвілля «Листопад» твори Штрауса, Рахманінова, Чайковського та інших композиторів.

Ліричний баритон, бас-баритон, тенор – кращі голоси звучатимуть 16 квітня у Палаці дозвілля «Листопад». Цього дня для полтавців співатимуть соліст Большого театру Юрій Зальцман, соліст «Метрополітен опера» Алехандро Олмедо та володар ордена Росії «Рубиновый Крест Славы», президент і художній керівник фонду «Таланти світу» Давід Гвініанідзе.

/Герман Юрченко, Заслужений артист України

Програма буде дивовижною, є популярна, відома, всесвітньовідома музика, а є шедеври, так от, це найкращі шедеври!/

Алехандро Олмедо вже вражав полтавців силою свого голосу. Минулої осені він приїздив до нашого міста, нині ж у пошановувачів опери є нагода послухати зірку знову.

/Герман Юрченко, Заслужений артист України

Буде звучати Штраус, Рахманінов, Чайковський, неополітанські пісні, окрему увагу тенори приділять постаті Мусліма Магомаєва/

Юрія Зальцмана, Алехандро Олмедо і Давіда Гвініанідзе називають королями світового музичного олімпу. До Полтави вони приїдуть одразу після гастролей в Америці. У концертній програмі – найвідоміші арії з опер та оперет, романси, популярні естрадні мелодії, тож кожен зможе насолодитися музикою, яка йому до душі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію