Правоохоронці в селі Рябівка Чутівського району викрили наркооранжерею

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ERQpI7YggPBK2

«Візит» – таку умовну назву має профілактичний захід, коли дільничні міліціонери відвідують будинки на закріпленій за ними території. Правоохоронці вивчають криміногенну обстановку, надають допомогу та інструктують громадян і, як виявилося, успішно стають на заваді злочинам. Чим такий «візит» закінчився для одного з мешканців села Рябівка Чутівського району, дивіться далі.

З метою проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Візит» дільничні інспектори міліції Чутівського райвідділу прийшли і до будинку 27-річного мешканця села Рябівка. Напевно, розповідають правоохоронці, спрацювало міліційське чуття, тож, дочекавшись ухвали районного суду на обшук, охоронці порядку повернулися до підозрілого чоловіка.

/Віталій Харченко, начальник відділу дільничних інспекторів міліції Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області

У помешканні було виявлено та вилучено близько 200 грам подрібненої коноплі, прилад для вживання коноплі та зелені залишки рослин коноплі/

Але і це не все: ще під час першого «візиту» інспекторам в очі кинувся дивний кабель для освітлення на подвір’ї.

/Юрій Курись, заступник начальника Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області

Що виклако підозру у дільничих міліціонерів. То це – кабель, який вів у підвальне приміщення. Ну і там вже в подальшому.../

А в подальшому – виявлене в господарстві чоловіка здивувало навіть досвідчених оперативників: то була справжня оранжерея з наркотиками.

/Віталій Харченко, начальник відділу дільничних інспекторів міліції Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області

У занедбаному приміщенні гаража, яке було обладнане спеціальними освітлювальними засобами та засобами по догляду за рослинами/

Як з’ясувалося пізніше, господар оранжереї сам ретельно доглядав за рослинами: висівав, культивував та поливав. Агрономічні ж знання «юний натураліст», за його словами, черпав з соцмереж.

/підозрюваний

Все з Інтернету, які лампи потрібні, інструкції. Купив вже на базарі. Все доступно/

Результати своєї копіткої праці, продовжує 27-річний рябівець, використовував виключно для власних цілей, щоб розлабитися. Тепер розслаблятися затриманому, швидше за все, доведеться без нарокотиків і за гратами. Згідно з відповідною статтею Кримінального кодексу України, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. А після надходження результатів експертизи, якщо буде відкрите ще одне кримінальне провадження за статтею 310 (Посів або вирощування конопель) та статтею 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) – й того більше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію