Технічний університет цими вихідними став центром студентства

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JrBFD2ifgPBR6

Саме у Полтаві, а не в столиці, вперше за весь час свого існування своє засідання провела Всеукраїнська Студентська рада.

Активність студентів провідного вищого навчального закладу регіону - Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - відзначають вже далеко за межами Полтавщини. Відтак, говорить ректор останнього Володимир Онищенко, природньо, що чергове засідання конференції Всеукраїнської Студентської Ради провели саме у стінах ПолтНТУ.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

В нашому університеті більше 15 років активно діють органи студентського самоврядування, і політика підготовки фахівців з вищою освітою направлена в першу чергу не тільки на те, щоб дати високоякісну освіту та підготувати лідерів. Підготувати комунікабельних людей, людей, які можуть бути керівниками/

Діяльність Всеукраїнської Студентської Ради спрямована на визначення основних напрямків розвитку студентського самоврядування, налагодження взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та студентськими колективами.

/Ігор Рева, заступник голови Всеукраїнської Студентської Ради, студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

Конференція Всеукраїнської Студентської ради приймає стратегічні рішення для організації. І сьогодні безпосередньо будуть обирати нового голову Всеукраїнської Студентської ради. Ми вважаємо, що це вагома подія для Полтави. Я не знаю, чи в майбутньому Полтава ще зможе зібрати 150 лідерів органів місцевого самоврядування. Це обрані лідери провідних вищих навчальних закладів України/

Крім того, на порядку денному засідання конференції Всеукраїнської Студентської ради, яке, до речі, вперше за час існування останньої провели не в Києві, були винесені такі важливі питання, як звіт про роботу організації та участь у Всеукраїнських благодійних акціях, таких як «Зробимо Україну чистою!», «Серце до серця» тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію