У гімназії №9 відкрилася фотовиставка, присвячена Полтавському Дендропарку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/9dMINSVlgP9tZ

Красу Полтавського Дендропарку, його найзатишніші куточки та неперевершені краєвиди демонструє фотовиставка у Полтавській гімназії №9. Учні та батьки навчального закладу активно долучалися до акцій із озеленення та прибирання цієї зеленої зони у Полтаві. Які світлини залишилися у них на згадку про Дендропарк, дивіться у наступному сюжеті.

Куточки Полтави, там, де затишно, можна відпочити, здійснити прогулянки на свіжому повітрі. Полтавський Дендропарк завжди радий приймати відвідувачів. Своє друге життя, чи то краще сказати відродження, він отримав завдяки небайдужим полтавцям, які приводили до ладу його територію. Серед них були й вихованці Полтавської гімназії №9. Нині учні із задоволенням розглядають світлини найзатишніших куточків полтавського Дендропарку. Належать фотографії батькові колишньої випускниці навчального закладу Андрію Дзюбі.

/Валентина Колісник, заступник директора з навчальної роботи Полтавської гімназії №9

Він вільний художник, сам він лікар, але він цим переймається, йому дуже подобається Дендропарк. Він, знаючи, що ми працюємо за цією темою, радо надав нам ці фотографії/

На світлинах - різні пори року. Так само, як природа не має поганої погоди, вона прекрасна у будь-який сезон. Восени грає жовто-багряними фарбами, взимку - сліпить яскравим білим снігом. Упіймати потрібний момент і зафіксувати його фотокамерою вдається не кожному. В автора цих світлин, говорять у школі, безумовно, це вийшло. А волонтерський загін гімназії допоміг оформити виставку. Адже його учасники активно долучилися до акції у Дендропарку.

/Валентина Колісник, заступник директора з навчальної роботи Полтавської гімназії №9

У 2011 році наш волонтерський загін «Відродження» взяв участь у Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе» і посів 3 місце/

Як нагорода за благодіяння - діти отримали 2 тисячі гривень. За ці кошти і оформили фотогалерею, присвячену красі полтавського Дендропарку. Тепер на перервах милуються його краєвидами і переконані у тому, що подібні добрі справи потрібно робити частіше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію