У Полтаві стартувала пора суботників

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/eonISsQkgPBxU

Цими днями на прибирання вийшли не лише городяни, не менш завзято орудували інвентарем і мешканці прилеглих до міста сіл. Так програма мінімум жителів селища Рибці - прибрати територію від сміття та привести до ладу територію біля своїх будинків. Максимум - закликати якомога більше людей долучитися до наведення порядку. Крістіна Брігіда - далі.

Кожен господар дбає, щоб його подвір'я було найкрасивішим та найчистішим. А от територія загального користування – парки, вулиці, берег річки, на жаль, часто залишається поза увагою. Виправити цю несправедливість вирішили небайдужі мешканці селища Рибці. Борці за чистоту та охайність на суботник виходили цілими родинами. Малі брали приклад зі старших, дорослі ж намагалися довести, що прибирати зовсім не важко, головне – подолати лінь.

/Андрій Григоренко, мешканець с.Рибці

Колись це потрібно робити, огидно дивитися навкруги. На річку приїздиш - мінне поле, по-моєму, краще виглядає, ніж тут. Є трохи лінь, звичайно, весь час це важко подолати. Але колись потрібно починати/

Вдалий день для початку – субота. Тож, озброївшись віниками, лопатами, фарбою, рибчани приступили до роботи.

/Зінаїда Носенко, мешканка с.Рибці

Щоб зробити наше селище красивим, чистеньким, щоб не було сміття, ось зупинку фарбуємо/

У 2008 році у селищі Рибці спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та селищної громади з'явився цей місточок. Тепер доглядати за ним – справа непроста: підфарбовувати та підлаштовувати теж краще гуртом. На суботник вийшли як мешканці селища, так і представники органів місцевого самоврядування. Разом, кажуть, і робота швидше йде, і її результати будуть більш плідними.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтаві ради

Для того, щоб навести належний санітарний стан, не потрібно якихось великих матеріальних ресурсів, просто треба об'єднатися і навколо себе навести порядок. Для того, щоб було краще, треба починати з себе: зі своєї оселі, зі своєї домівки, зі свого селища/

Подібні суботники, говорить селищний голова Віталій Павлій, для Рибців не в новинку. Їхні мешканці знають: тільки-но сходить сніг та настає весна, час діставати віники та виходити на вулиці.

/Віталій Павлій, селищний голова с.Рибці

Коли ми з кожним роком починаємо показувати своїм добрим прикладом, що ми вміємо, можемо, хочемо, ми помічаємо, що масовість стає більшою і навіть немає потреби людей такими службами, як інспекція по контролю за благоустроєм, наказувати. Люди з радістю виходять і допомагають/

Активно долучилися до прибирання й учні Пролтавської загальноосвітньої школи №36, яка знаходиться у селищі Рибці. Школярі разом зі своїми наставниками, батьками, однокласниками, не вагаючись, прийшли на суботник.

/Євгенія Коткова, учениця Полтавської ЗОШ №36

Я сьогодні прийшла, тому що я хочу, щоб у мене було чисте селище. Я прийшла, щоб прибрати/

Під «гарячу працьовиту руку» рибчан потрапило і сміття на селищному стадіоні, і торішнє листя, і бруд на узбіччі дороги.

/Раїса Козак, директор Полтавської ЗОШ №36

Ми намагаємося виховати в них любов до свого рідного краю, вболівати за чисте довкілля, бо це - наше майбутнє, це - здоров'я, це майбутнє наших дітей/

Залучати мешканців до суботників, говорять у Рибцях, продовжуватимуть і надалі, адже лише спільними зусиллями можна досягти порядку та чистоти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію