44% населення Полтави негативно оцінює діяльність Полтавського міського голови Олександра Мамая

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FiiDU4LNgPCw5

Такі результати соціологічного дослідження оприлюднив Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства. Найбільше невдоволення у населення викликає невиконання обіцянок та відірваність від народу. Юлія Іващенко з подробицями – далі.

1600 респондентів Полтави та Кременчука опитав Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства. Дослідження, розповідає виконавчий директор організації Діонісій Каплін, проводилося з метою встановлення громадсько-політичної та соціально-економічної ситуації в регіоні. Результати опитування полтавців показали: лише 11% жителів міста позитивно оцінюють діяльність Полтавського міського голови Олександра Мамая, 15% сказали, що їм важко відповісти, 30% ставляться до роботи мера як позитивно, так і негативно, і решта 44% негативно реагують на діяльність очільника міста.

/Діонісій Каплін, виконавчий директор Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства

Рівень довіри до міської голови Полтави досить низький. У порівнянні з Кременчуком, де Олега Майдановича підтримують більше половини кременчужан, надають перевагу його політиці як міського голови/

Найбільш негативно діяльність Олександра Федоровича оцінило дві групи респондентів: віком від 40 до 49 років та старше 55 років. Найбільше невдоволення у діяльності місцевої влади викликає невиконання обіцянок, відірваність від народу та бездіяльність. На запитання про позитивні напрями роботи влади 67% респондентів сказали, що їм важко відповісти. Крім того, Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства визначив і топ-5 проблем міста. Спільними для Полтави і Кременчука стала погана якість доріг: 41 та 61% опитаних вказали на це. Далі думки розійшлися. Для Полтави нагальною є проблема безробіття, низький дохід, високі ціни та корупція. Для Кременчука - стан мостів та будівель, комунпослуги, екологія та дитсадки і дитмайданчики. Що ж до діяльності обласної влади в особі губурнатора Олександра Удовіченка, то дослідження показали: 31% полтавців та 24% кремечужан оцінили роботу голови облдержадміністрації позитивно.

/Діонісій Каплін, виконавчий директор Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства

Його підтримують десь близько 30% людей, і підтримують його політику. Не визначилося десь 30% або оцінили його діяльність як позитивно, так і негативно/

Нинішні ж народні депутати Юрій Бублик та Сергій Каплін, за результатами опитування, за умови проведення виборів до Верховної Ради у найближчий час змогли б і не потрапити до парламенту України. Адже 58 та 73% людей відповідно сказали: їм важко відповісти, чи вони б ще раз підтримали народних обранців. За Юрія Бублика б точно проголосувало 16%, за Сергія Капліна - 9% респондентів. Взагалі ж результат подібного дослідження, говорить Діонісій Каплін, вперше публічно презентований. Тому всі бажаючі з ним можуть ознайомитися на сторінці центру у Фейсбуці.

В опитуванні Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства взяло участь 1600 респондентів Полтави та Кременчука, проводилося воно в період з 25 по 31 березня 2013 року. Дослідження здійснювалося методом поквартирного інтерв'ю. Похибка не перевищує 3%.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію