Два тижні в області працювала комісія державної служби України з надзвичайних ситуацій

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Перевіряли стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організацію роботи з питань техногенної та екологічної безпеки. Об'єктом уваги членів комісії стали міста Полтава, Кременчук, Миргород та Лубни, а також Карлівський, Миргородський та Новосанжарський райони. Про результати перевірки йшлося на розширеному засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, очолив зібрання голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Полтавщина стала першою областю України, яку перевірили фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій, наступною має стати Луганщина, а потім – й інші регіони. З 1 по 12 квітня спеціальна комісія оцінювала роботу профільних служб, відпрацьовувались дії працівників органів цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій. У Кременчуці і Полтаві імітували прорив греблі та ліквідували наслідки аварії, у Лубнах відновлювали водопостачання, у Миргороді підрозділи реагували на перекидання цистерни з аміаком, а у Новосанжарському районі – на вибух газу.

/Тарас Поліщук, заступник директора Департаменту запобігання НС Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Перевірка дала позитивні результати і для області вцілому, і для підняття рівня цивільного захисту, і для підвищення стану безпеки населення й територій, бо у всіх підрозділах наводили порядок в період підготовки і в період роботи комісії, бо виявляли недоліки, які усувались негайно/

Серед недоліків Тарас Поліщук називає досить низький рівень техногенної безпеки на виробничих підприємствах та застарілу матеріально-технічну базу органів цивільного захисту. 25% техніки, зазначає, підлягає заміні. Деяким машинам уже по 30-40 років, а вони і досі слугують працівникам служби. Автопарк, звичайно, оновлюється, але не такими темпами, як того вимагає час. Ще одна проблема – скорочення у лавах підрозділів цивільного захисту.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

У зв'язку із скороченням на рівні адміністрацій районних, міст, у деяких регіонах скоротили працівників, які виконували цю ділянку роботи, нині переклали обов'язки на інші підрозділи. Безумовно, там тепер є послаблення, як вийти з цієї ситуації, треба подумати/

Олександр Удовіченко заспокоїв полтавців: існуючі проблеми будуть вирішувати, у випадку ж виникнення надзвичайних ситуацій теж не слід хвилюватися, область має сили для їх ліквідації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію