Полтавські лісівники продовжують озеленювати місцеві парки та сквери

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wbuBKq9_gPDMi

Днями замість старих високих дерев у селі Драбинівка Новосанжарського району з'явилася ціла площа молодих насаджень. Домінуючою рослиною у новому парку стала липа, доповнять же зелений осередок берези, клени, дуб, горобина.

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» лісівники області не зраджують традиції примножувати зелені насадження регіону. Так у селі Драбинівка Новосанжарського району на місці старого парку виростуть нові насадження. Це, розповідають організатори, стало можливим завдяки співправці місцевої влади, державного підприємства «Новосанжарський лісгосп» та місцевої агрофірми.

/Сергій Шовкопляс, голова Новосанжарської РДА

Ви бачите, наскільки все продумано, все організовано, підготовлено. Маса людей, близько сотні, але це – тільки початок. Адже вони саджають близько тисячі дерев на двох гектарах. Місця для роботи вистачить всім/

/Микола Перерва, заступник голови Новосанжарської районної ради

Коли ви подивитеся в очі цих людей, то люди роботу виконують із задоволенням, це їх надихає на нові здобутки/

Практичну ж допомогу у створенні нового парку надали працівники ДП «Новосанжарський лісгосп».

/Василь Красюк, директор ДП «Новосанжарський лісгосп»

Ми допомогли їм і консультативно, і зробили розбивку, забезпечили їх місцевим посадковим матеріалом, який виростили у своєму розсаднику/

Домінуючою культурою у парку стала липа. А доповнять зелений ансамбль берізки, клени, дуб червоний, черемха, горобина. А ще – довга ялинкова алея. Громада, дізнавшись про таке переродження старого парку, розповідає сільський голова Зоя Короленко, одразу проявила ініціативу.

/Зоя Короленко, голова Драбинівської сільської ради

Люди, коли це побачили, ніби ожили: кожен приходив і свої рекомендації давав. Ми тут хочемо березову рощу, тут – липи, посадіть черемху. А можна я посаджу деревину?/

Для місцевої агрофірми, яка стала співорганізатором акції, допомога сільський громаді, говорять представники останньої, – звична справа.

/Віктор Сидоренко, директор агрофірми

Працювати на полі – само-собою почесно, і робити для людей добро – теж почесно. Я думаю, люди в цьому допоможуть/

І домогли. Одними з перших, хто прийшов саджати дерева, стала сім'я Любомирських.

/Віктор Любомирський, житель с.Драбинівки Новосанжарського району

Ми давно чекали цього парку, ми перші прийшли, щоб закласти фундамент цього парку/

До посадки парку долучилися і найменші жителі Драбинівки. Навіть з малечку діти допомагають облаштовувати місця відпочинку.

/Олена Ситнікова, вихованка Драбинівського НВК

Ми гуляємо і садимо дерева. Вирили яму, взяли деревину, посадили і поливали/

Взагалі ж, щоб посадити парк, зізнається директор «Новосанжарського лісгоспу» Василь Красюк, потрібен не один фактор. Та все ж є і такі, без яких робота просто неможлива.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію